logo pro fincars

Zadáno uživatelem mrazroman v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Poptáváme návrh loga pro firmu FinCars, která bude půjčovat supersportovní auta, jako je Ferrari,
Porsche, Lamborghini.

Značka

FinCars

Popis

Nejdříve vyhlašujeme soutěž na logo, pak budeme pokračovat v soutěži na web. Tím pádem by z této soutěže měla vzejít jasná vizuální identita, kterou v rámci tvorby webu aplikujeme.

Jelikož většina naší propagace bude prostřednictvím online prostředí, tak by logo mělo obsahovat název FinCars.cz. Graficky dominantní by měla být první část „FinCars“ s tím, že „.cz“ může být méně nápadné (ale přitom stále dobře čitelné i při použití v menších rozměrech). To znamená, že je pro nás důležité propagovat naši značku jako takovou, ale musíme respektovat skutečnost, že ne každého napadne hledat nás na internetu automaticky tak, že .cz připojí.

K názvu je dále potřeba doplnit vhodný grafický symbol, který by v našem případě měl vyjadřovat rychlost (být dynamický), luxus a eleganci (vzhledem ke značkám půjčovaných vozů). Pokud by se Vám podařilo i nějak kreativně vyjádřit prvek „půjčování“, při zachování jednoduchosti, tak bychom to velmi ocenili. Nemáme zájem o příliš komplikované návrhy. Oceníme jednoduchost.

Pokud by se našel i nějaký odvážlivec, tak by se mohl i vydat cestou čistě typografického loga. Ale toto řešení by nás muselo skutečně oslovit něčím unikátním a nemělo by se jednat jen o dobře odprezentovaný font – musel by tam být nějaký originální prvek, který by pro nás byl do budoucna třeba charakteristický.

Neradi bychom dostali loga, která by připomínala loga, které mají podobné konkurenční weby. Kdyby se vám podařilo vyvarovat použití symbolů čistě založených na obrysech automobilů (což bude takové určité oborové klišé), tak bychom to uvítali. Ale nevylučujeme takové návrhy, necháme se rádi překvapit originálním řešením.

Také bychom neradi dostali práce, které jsou vyloženě neprofesionální, křiklavé, přeplácené a takové, které nemají jasnou identitu – tj. by se těžko aplikovaly na web, jehož tvorba bude z podoby loga přímo vycházet.

Nějaké barvy, které bychom vyloženě preferovali, nemáme. Ale vzhledem k oboru, ve kterém se pohybujeme, tak můžeme doporučit využití barev, které jsou viditelné na kapotách luxusních vozů. Zvolené barvy by měly podpořit pocit luxusu a elegance, který chceme u našich zákazníků vyvolat.

Pokud budete mít nějaké doplňující dotazy, tak nám napište do diskuze pod zadáním, rádi Vám odpovíme a upřesníme naše požadavky.

Název společnosti

FinCars

Obor podnikání

Půjčování supersportovních vozů

Cílová skupina

nadšenci pro rychlá auta


Výhry

3900 Kč

#1 #2 #3 #4
3000 600 300

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 220
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (39)

Nahrané designy: 220

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace