Vytvoření cigaretové krabičky

Zadáno uživatelem Kawka v kategorii Produktové obaly

Zadání projektu

Rychlý popis

Radi bychom našli kreativního člověka na pozdější spolupráci. Úkolem je vytvoření designu cigaretové krabičky.

Popis

Cílem je vytvoření jakého si obalu na cigarety ve tvaru klasické cigaretové krabičky. Podotýkáme, že obal by se měl prodávat samostatně bez cigaret, takže není nutné umisťovat na krabičku kuřácké vzory. Rádi bychom navázali pozdější spolupráci jelikož designu potřebujeme vytvořit mnohem více než jen dva. Dimenze krabičky jsou: 8.5cm vysoká, 5cm široká, 2cm hluboká. Krabička bude vytvořena z klasického kartonu stejného jako běžná cigaretová.

Obor podnikání

design

Cílová skupina

Kuřáci; převážně ti, kterým záleží na stylu; předpokládám že spíše mladší generace.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Designérům necháváme volnou ruku co se týká veškeré grafiky. Slazení barev, tvarů, stylů je čistě na grafikovi. Potřebujeme jen aby počítal s umístěním malého chromovaného loga ''Smoking zone'' na krabičce, které bude přilepené na povrchu. Logo je v příloze. Rádi bychom od každého obdrželi aspoň dva návrhy. Jeden určený pro muže a druhý pro ženy. V krabičce se nebudou prodávat cigarety, ale každý kuřák si krabičku naplní cigaretama doma sám. Každopádně vítáme co nejvíce návrhů. Aspoň budeme mít představu o kvalitách designéra :-)

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Není nutné aby na krabičkách byli kuřácké vzory typu cigareta,doutníky, kouř atd. Avšak pokud to bude působit stylově, tak se tomu také nebráníme. Spíše však preferujeme něco jiného. Rovněž podotýkám, že nechceme aby produkt vypadal jako krabička od cigaret, měl by vypadat jako stylový obal. Něco jak obaly pro smartphony.

Odkazy na řešení, která se vám líbí

http://www.etsy.com/uk/listing/113660569/wedding-wish-tree-escort-place-cards?ref=exp_listing, http://www.etsy.com/uk/listing/112266498/halloween-favor-tags-halloween-goodie?ref=related-0

Přílohy

[24.9. 18:13]Výhry

2888 Kč

#1 #2 #3 #4
2222 444 222

Stav

Ukončeno

  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 35
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Produktové obaly

Platební metody

Vítězná cena (y) bude odeslána přímo vám vystavovatelem projektu pomocí jedné z následujících metod podle vašeho výběru:

Přejít na komentáře (26)

Nahrané designy: 35

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace