Návrh nápisu doplňující grafický symbol

Zadáno uživatelem bednarik v kategorii Ostatní design

Zadání projektu

Rychlý popis

Poptáváme návrh nápisu doplňující grafický symbol, který je daný. Jedná se o nápis "design" a "industry" k přiloženému logu.

Popis

Poptáváme návrh 2 nápisů doplňující logo, které je dané. Jedná se o nápisy "design" a "industry".

Nápisy budou vždy doplňovat logo a budou využity např. na firemních stojanech či na webu. Vytváříme dvě nové řady výrobků, které chceme odlišit právě těmito nápisy. První řada je designová: nápis "design" zahrnuje zboží, jako jsou úchytky, světla, závěsný systém do kuchyně a další designové prvky...; druhá řada je industriální: nápis "industry" je použit pro zboží typu závěsy, výsuvy, příborníky, nožky, vlastní box systém apod. Nápisy by tedy měly být odlišné (např. nápis "design" by měl působit moderně, elegantně, stylově a nápis "industry" surově, tvrdě, ostře atd.).

Základem celého návrhu bude "DOT" logo (viz. příloha), které je směrodatné. Je zapsáno jako ochranná známka, takže se musí vhodným způsobem objevit v obou úpravách ("design" i "industry"). Současné logo musí být v černé barvě, návrhy nápisů "design" i "industry" mohou být i barevné. 

Dodatečný popis

[12.7. 9:31]

Dominantním prvkem návrhu může být jak logo \"DOT\", tak i požadované nápisy.


Název společnosti

DŘEVO TRUST, a. s.

Obor podnikání

Zabýváme se prodejem materiálů, polotovarů a výrobků potřebných pro práci nábytkářů, truhlářů, stavebníků a domácích kutilů.

Přílohy

[11.7. 17:41]Výhry

2400 Kč

#1 #2 #3 #4
2000 300 100

Stav

Ukončeno

  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 52
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Ostatní design

Platební metody

Vítězná cena (y) bude odeslána přímo vám vystavovatelem projektu pomocí jedné z následujících metod podle vašeho výběru:

Přejít na komentáře (4)

Nahrané designy: 52

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace