Binary

Zadáno uživatelem JKuchta123 v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Webová aplikace, která slouží jako tržiště pro softwarové vývojáře a klienty, kteří tyto specialisty poptávají. Zásadní rozdíl oproti konkurenci je přímý kontakt na business line a hiring manažery odpovědné za recruitment.

Popis

Binary je webová aplikace, která má za cíl sdružovat IT vývojáře a firmy, které tyto vývojáře nabírájí. IT vývojáře zde myslíme především – Java, .NET, front-end technologie (js, php). 

Kandidáti budou v aplikaci v DB anonymně pod identifikačním jménem – např. Josef Novák – JN-354. Jakmile začne fungovat marketing, tak se vývojáři budou registrovat organicky, nicméně ze začátku, je tam budou naše operátorky zadávat samy a to při samotném hovoru. 

Firmy se také časem budou registrovat samy a budou tam mít formulář, který budou muset vyplnit. Ze začátku je také budeme registrovat sami a jen jim poskytneme přihlašovací údaje. 

Firmy vidí profily v aplikaci, sice anonymně, ale vidí jejich kompetence a zkušenosti. Mohou každého kandidáta oslovit s nabídkou, která jim formou notifikace přijde do e-mailu (smskou). Kandidát si zprávu může celou přečíst v e-mailu, ale reakce by potom šla přes aplikaci. Kandidáti mohou najet na nabídky technologií a benefitů a na základě kliknutí na jednotlivé technologie nebo benefity se dostanou do možnosti poslat zprávu firmě a že mají zájem. E-mail se zase ukáže ala gmail oběma stranám a to i při odpovědi firmy. Zprávy se tam ukládají jako e-maily. 

Časem by aplikace měla dorůst do platformy, kde si kandidáti i firmy screenují ala Tinder (doprava ano doleva ne). Kandidáti screenují benefity, technologie, firemní kulturu. Firmy screenují dle technologií, univerzit atd. Výsledkem shody bude kvalitní a relevantní komunikace mezi dvěma subjekty, která bude více dávat smysl oběma stranám. 

Název společnosti

Binary

Obor podnikání

IT Talent Acquisition

Cílová skupina

SW vývoj kandidáti

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

To nechám asi na vás, níže je co nechceme. Binary evokuje 0 a 1 a přemýšleli jsme, že z prvních písmenek tam tu nulu a jedničku uděláme, ale už to zavání jako cliche. Binary by mělo evokovat příjemno pro vývojáře a klienty, kteří je poptávají. Barva našeho webu bude červená, nebo odstíny zelené. Zatím je to u designera.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Né kýč, ne velice sofistikované i pro vývojáře, ne s dětským nádechem, ne moc kulaté tvary

Odkazy na řešení, která se vám líbí

Toto má konkurence a nechceme to podobně jako to má konkurence: https://techloop.io/, https://www.talent.io/, https://hired.com/

Odkazy na řešení, která se vám nelíbí

dal jsem do přílohy návrh, který se nám nelíbil, tak pro představu. hlavně to logo před nápisem binary.

Přílohy

[15.8. 11:47]Výhry

5000 Kč

#1 #2 #3 #4
4200 500 300

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 53
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (4)

Nahrané designy: 53

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace