České dřevěné Vánoce

Zadáno uživatelem drevenevanoce v kategorii Ostatní design

Zadání projektu

Rychlý popis

Hledáme grafické ztvárnění  (kreativní vizuál) myšlenky pro náš neziskový projekt České dřevené Vánoce. Zároveň se chceme společně s vámi a vašimi nápady pobavit a touto nenásilnou formou přispět k šíření povědomí o naší činnosti.

Popis

O projektu:
„České dřevěné Vánoce (ČDV)“ je iniciativa organizace PEFC ČR, která chce vrátit vánočním svátkům jejich původní význam a tradiční kouzlo. Ve zkratce: Čeští lesníci se pokoušejí o dekomercionalizaci Vánoc! 

Všichni to dobře znáte. Pro mnoho lidí se staly Vánoce symbolem období stresu a shonu. My se vůči takovému vnímání chceme vtipně a originálně vymezit, k čemuž nám svými návrhy můžete pomoci.

Více o našem projektu naleznete na: www.drevenevanoce.cz

Co od designérů očekáváme:
Navržení vizuálu ideálně o rozměrech 1200 px X 628 px, dalším preferovaným formátem je 1200x1200px, v případě potřeby můžete využít i jiné formáty, neboť FB si je umí přizpůsobit.

V příloze máte tři ukázky našich předchozích vizuálů. 

Další příklady ztvárnění idey ČDV můžete nalézt na: https://www.facebook.com/drevenevanoce , kde jsou dostupné návrhy z předchozích dvou let.

Požadované grafické ztvárnění by mělo vystihovat ideu ČDV (souvislost s hlavní myšlenkou ČDV, pěti pravidly ČDV, s lesem, dřevem, vítáme i legraci z komerčního pojetí Vánoc, možností je spousta) - všechny tyto informace najdete na našem webu.

Podmínky:
Designér, který se zapojí do projektu, souhlasí s umístěním svého díla na facebookový profil https://www.facebook.com/drevenevanoce už v průběhu soutěže, neboť chceme získat zpětnou vazbu od svých fanoušků. V každém soutěžním návrhu musí být umístěno logo PEFC a logo ČDV - ke stažení ve spodní části webu ČDV. 

Designér může do soutěže vložit větší počet návrhů.

Systém hodnocení:
O třech nejlepších návrzích, které budou oceněny finančně, rozhodne tříčlenná porota sestavená ze zaměstnanců PEFC ČR.  Při výběru bude porota přihlížet k reakcím fanoušků na vystavená díla na FB profilu, nicméně počet "lajků" pod dílem nebude hlavním kritériem (ale může pomoci při rozhodování). Soutěž bude trvat 25 dní od jejího vyhlášení a cca 14 dní bude trvat hodnocení návrhů.

Rádi bychom získali dostatečnou zpětnou vazbu od fanoušků a návštěvníků našeho FB profilu na Vaše dílo, proto předem moc děkujeme tvůrcům, kteří dokáží zaslat svá díla dříve než v poslední den soutěže. Jedině tak budeme mít možnost vaše díla prezentovat průběžně. Jejich úspěch samozřejmě můžete sledovat a případně podle reakcí svůj návrh ještě upravit a zvýšit si tak šanci na výhru. Včasným nahráním též zamezíte tomu, že někdo s vašim nápadem přijde před vámi.

O tom, zda bude návrh vložen na fb profil dřevěných Vánoc, rozhodne zadavatel projektu. Účastník projektu se nemůže nijak domáhat vložení návrhu na FB profil.
 

Název společnosti

PEFC Česká republika

Obor podnikání

lesnictví, propagace správné péče o lesy

Cílová skupina

veřejnost - zejména ta část, která využívá facebook, neboť návrhy budou postupně uveřejňovány na FB profilu Českých dřevěných Vánoc.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

V ideálním návrhu se skloubí originální pojetí myšlenky dřevěných Vánoc s hezkým grafickým provedením. Vítáme pozitivní, originální a vtipné návrhy.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Nemáme zájem o pohoršující, sprosté, urážlivé a jinak nevyhovující návrhy.

Odkazy na řešení, která se vám líbí

www.drevenevanoce,cz, https://www.facebook.com/drevenevanoce/photos_stream

Preferované barvy

Žádné speciální nepreferujeme, podzim je v lese hodně barevný, nicméně přes rok se tam vyskytují nejhojněji různé odstíny zelené a hnědé

Přílohy

[02.11. 12:18]
[02.11. 12:18]
[02.11. 12:18]Výhry

10000 Kč

#1 #2 #3 #4
7000 2000 1000

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 68
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Ostatní design

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (11)

Nahrané designy: 68

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace