Erb

Zadáno uživatelem Aigon v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Vytvoření erbu pro chovatelskou stanici psů 

Popis

V příloze jsem vložila můj rychlý návrh erbu, který by se mi líbil. Jen logo Ostravy musíme kvůli právnické náročnosti vyměnit za psí tlapku. Křídla bych z navrhovaných obrázků vybrala vlevo nahoře (vůbec není podmínkou, jedná se mi o styl), akorát bych je měla raději nahoře více přivřená (více u sebe). Pudl je také pouze ukázkový - opět není jeho desing podmínkou. 

Na obrázku jsou tři pole - v jednom je lipový list na černém pozadí (měl by být tedy bílý, včetně žilkování), potom psí tlapka na bílém pozadí a pudl na červeném pozadí. Dole je stužka s rozděleným nápisem PER ASPERA DE ASTRA.

Obor podnikání

Chov psů

Cílová skupina

Prezentace chovatelské stanice na výstavách, soutěžích a závodech a prezentačních předmětech

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

V příloze jsem vložila můj rychlý návrh erbu, který by se mi líbil. Jen logo Ostravy musíme kvůli právnické náročnosti vyměnit za psí tlapku. Křídla bych z navrhovaných obrázků vybrala vlevo nahoře (vůbec není podmínkou, jedná se mi o styl), akorát bych je měla raději nahoře více přivřená (více u sebe). Pudl je také pouze ukázkový - opět není jeho desing podmínkou. Na obrázku jsou tři pole - v jednom je lipový list na černém pozadí (měl by být tedy bílý, včetně žilkování), potom psí tlapka na bílém pozadí a pudl na červeném pozadí. Dole je stužka s rozděleným nápisem PER ASPERA DE ASTRA.

Přílohy

[25.11. 9:58]
[25.11. 9:58]
[25.11. 9:58]



Výhry

4020 Kč

#1 #2 #3 #4
3500 350 170

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Zvýrazněný projekt
  • projekt na slepo

Nahraných designů: 24
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (3)

Nahrané designy: 24

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace