HRADY.CZ

Zadáno uživatelem RHGROUP v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Shromažďujeme informace (texty, fotky, videa, události) o památkách (hrady, zámky, zříceniny, tvrze, rozhledny, kostely, atd.) převážně z České republiky, ale i ze zahraničí. Tyto informace uveřejňujeme na webové stránce www.hrady.cz, která zdarma slouží široké veřejnosti jako zdroj informací o památkách, z kterých můžou čerpat při plánování cest za nimi. Jedná se o tzv. wikipedii českých hradů a zámků, tedy uživatelé mohou doplňovat své osobní informace. 
 

Popis

Vytvořit:

LOGOTYP

LOGO

SYMBOL / MASKOT (viz. Alzák atd.)

SLOGAN/MOTTO


Chceme lidem sdělit, že do našeho online hradu se chodí pro ucelené a přehledné informace ze světa památek, které aktivně získáváme, třídíme, shromažďujeme a strážíme pro nynější i budoucí generace.

Chceme dostat lidi (ideálně celé rodiny s dětmi i seniory) na vycházky za památkami. Uchovávání naší historie. Podpora památek a aktivit na nich.

Hrad - dominanta písmene H - stránka je převážně postavena na informacích a materiálech o hradech, i když už pojal další typy památek.

Benefity:

Vysoký počet doposud přidaných památek (13 275 památek, 170 000  fotek, 16 000 normostran textu) a stále aktivní přidávání nových informací ze strany čtenářů, turistů, odborníků a našich pracovníků.


Slogan/Motto: návrhy zadavatele

Historie mě baví

Historie, co mě baví

Tam mě to baví

Cestujte s přehledem


Značka bude používána na: merkantilní tiskoviny, komunikační materiály, digitální a online media, propagační předměty atd.


Symbol/Maskot musí být sám o sobě vypovídající, aby se dal umístit například do faviconu

Název společnosti

HRADY.CZ

Cílová skupina

Pro širokou veřejnost. Všem lidem, kteří chtějí aktivně vyrazit za památkami nebo lidem, kteří pouze rádi čerpají nové informace o památkách. A také lidem, kteří rádi o památkách píší nebo je fotografují. Chceme do budoucna zaujmout celé rodiny s důrazem na děti. Sdělení webu bude cíleno na rodiče (žijte aktivně, vzdělávejte své děti o historii ČR, na památkách je spoustu aktivit, které vám je zabaví, máme krásné památky a u nás se o nich dozvíte vše potřebné), ale vizuálem budeme chtít upoutat pozornost dětí (rytíři, strašidla, šašci, barevnost). Na děti můžeme cílit spíše maskotem a než abychom to dávali do loga.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

hradní věž udělaná z písmene H - myšlenku zachovat.

Preferované barvy

Barevnost celého webu směřovat na barvy země a hradu (zelená - lesy; modrá - nebe; žlutá-lány; šedá-kámen) a tím pádem k tomu přizpůsobit barevnost loga. Avšak dáváme grafikovi volnou ruku, udělat barevnou i černobílou variantu, čtvercovou i obdélníkovou


Výhry

10000 Kč

#1 #2 #3 #4
7000 2000 1000

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt
  • projekt na slepo

Nahraných designů: 54
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (20)

Nahrané designy: 54

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace