Incomaker web

Zadáno uživatelem incomaker v kategorii Webové stránky

Zadání projektu

Rychlý popis

Design uživatelského rozhraní cloudové aplikace a její webové prezentace.

Popis

Níže zadávaný úkol je poměrně obsáhlý. Aby byla práce efektivní, stačí když jen její část (v rozsahu dvou až tří stránek) bude dodána v rámci soutěže. Po výběru konkrétního designu však musí vybraný výherce (už s jistotou zakázky) dopracovat a odevzdat také zbytek zadání. Níže naleznete nejdůležitější informace k zadání. Kompletní popis je pak uveden v následujícím dokumentu: https://docs.google.com/document/d/1H6MTa3j-54sF4CmYlSnS9_aKE74yAIFqL7WG79towDI/edit?usp=sharing


Incomaker je online marketingový nástroj. Umožňuje řízení a provádění marketingových kampaní, provádění rozesílek mailů, sledování a publikování přes sociální sítě, PPC, bannery, sledování chování uživatelů, analýzy a vyhodnocování úspěšnosti marketingu. V současnosti existují dvě samostatné varianty IS, které by měly být prezentovány zvlášť. Jedna je určena pro micro až small business (čili opravdu malé firmy) s pracovním názvem Express, druhá, sofistikovanější pro střední firmy s pracovním názvem Enterprise. Přechod mezi variantami nebude častým jevem, proto by obě varianty měly být prezentovány odděleně (např. barevným schematem, chyrakteristickou ikonou, apod.). Ve skutečnosti jde stále o tentýž systém, přičemž ovšem varianta Express má mít výrazně jednodušší a omezenější ovládání, přizpůsobené méně kvalifikovaným uživatelům, zatímco varianta Enterprise cílí na profesionály. Design obou variant by měl vycházet ze shodných principů, nemusí být ale úplně stejný (např. u varianty Express je daleko větší důraz na responzivitu).


A) Webová prezentace - informace o našem řešení, ceny služeb, kontakty, atd., zkrátka klasický web, tj. to, co uvidí uživatel, který nás objeví např. ve vyhledávači. Primárním účelem je seznámení s produktem a akvizice nových uživatelů.


Zde pro účast v soutěži požadujeme rozsah jedné až dvou stránek tak, aby bylo zřetelný záměr a styl designéra.

  • Pro konkrétní zachycení budoucí podoby webu jsme zpracovali wireframy, které zachycují orientační představu o obsahu webu. Nemusí být nutně dodržena v nich uvedená struktura (podoba):

https://www.lucidchart.com/documents/view/5a104843-a8a2-4fde-a0d9-d8d8c4565c60/0

  • musí obsahovat prvek pro přihlášení do IS.


B) Uživatelské rozhraní cloudové aplikace - zde pracuje již přihlášený uživatel - zákazník. Hlavním účelem je co nejpřívětivější práce s kampaněmi, zadávání obsahu, sledování výsledků, apod.


Zde pro účast v soutěži požadujeme design charakteristické části rozhraní (jedné až dvou stránek):

  • na odkazu https://goo.gl/tzqaTo opět naleznete wireframy. Wireframy pro část Express mají předponu EXP, pro část Enterprise mají předponu ENT.

  • pro účast v soutěži nám zpracujte záložku minimálně "ENT Campaigns" - jedná se o část systému verze Enterprise. IS pro Express uživatele bude jednodušší a bude redukován u různé funkcionality (může se i trochu graficky lišit, pokud to vyjádří rozdíly mezi segmenty uživatelů). Z ní buďto zpracujte EXP Contacts anebo přinejmenším navrhěte, jak byste řešili grafické odlišení obou částí.Naše firma nemá zatím vytvořen grafický manuál. Jediným daným prvkem je logo. Design webu by jej měl samozřejmě respektovat.


Dokončení návrhů dle kompletního zadání je podmínkou vyplacení výhry.

S vítězem budeme, v případě spokojenosti, samozřejmě dále spolupracovat nad rámec soutěže.


Nezapomeňte si prosím přečíst podrobné zadání zde: https://docs.google.com/document/d/1H6MTa3j-54sF4CmYlSnS9_aKE74yAIFqL7WG79towDI/edit?usp=sharing


Dodatečný popis

[01.9. 22:19]

S vítězem soutěže bude uzavřena licenční smlouva, jejíž text je v příloze.


Název společnosti

Incomaker

Obor podnikání

internetové nástroje pro marketing

Cílová skupina

malé a střední firmy, světový trh

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Promyšlený netuctový moderní design, na první pohled zajímavý, přehledný.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Návrhy,na kterých je vidět, že o nich autor nepřemýšlel, nestudoval zadání a podklady a jenom to "zkusil".

Odkazy na řešení, která se vám líbí

viz detailní zadání

Preferované barvy

Barevné provedení by mělo respektovat logo našeho projektu, které je přiloženo.

Přílohy

[21.8. 15:56]
[01.9. 22:19]Výhry

24000 Kč

#1 #2 #3 #4
22000 1000 1000

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt
  • projekt na slepo

Nahraných designů: 16
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Webové stránky

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (34)

Nahrané designy: 16

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace