Jednoduchá služba cz

Zadáno uživatelem Firman v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Nová služba pro motoristy, v základu zjednodušující řešení pojistných událostí. V rozvinutí klub, zaštiťující mnohem více služeb a  možností.

Popis

Připravujeme novou službu pro motoristy, spočívající v první chvíli ve zjednodušení řešení následků dopravní nehody. Avšak celá služba má podnázev: Klub pro motoristy, kteří vědí...
Bude se jednat o klub, jehož členové mohou využívat různé výhody ze všech možných oblastí, nejen z motorismu, určené pouze pro členy. A zároveň budeme podporovat charitativní společnost MDA Ride, která se zabývá pomocí lidem se svalovou distrofií. Což ale v logu není potřeba nijak komponovat.
Základní myšlenka služby je zajistit člověku po dopravní nehodě veškerý servis, neboť stejně, jak sjou někdy věci v pohodě řešitelné a jednoduchá a stačí zavolat na pojištovnu, tak v jiných případech se vše, bez náležitých znalostí může táhnout měsíce. 

Dodatečný popis

[27.1. 12:40]

Název služby je Jednoduchá služba cz, podtext může být, klub pro motoristy, kteří vědí... ( nemusí ) web je jednoduchasluzba.cz 


[28.1. 8:45]

Napadl mne jeden motiv...

slova Jednoduchá služba nad sebou, aby tvar tvořil obdélník, přičemž na jedné straně ( vlevo ) šipka dolů, může být červená, značící problém a na druhé straně šipka nahoru, může bát zelená, značící řešení.

( inspirace )


Název společnosti

Firman s.r.o.

Obor podnikání

Automobily - opravy, řešení pojistných událostí ( v tomto projektu, jinak je záběr širší )

Cílová skupina

Řidiči

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Logo musí vyjadřovat jednoduchost a údernost v řešení a být v něm zakomponována souvislost s auty, případně ozubené kolo, značící servis. Budeme s logem pracovat především v reklamách na Facebooku, takže je potřeba, aby bylo čitelné a rozeznatelné na první pohled. Částečně se mi líbí podoba razítka, které jakoby stvrzuje. V pohledu na představu by mělo být logo jasné, stručné, rázné, jednoduché. Zároveň může zobrazovat jakousi reparaci - šipka dolu špatně šipka nahoru dobře. Původní myšlenka byla pouze na odškrtávátko a název. Nicméně v tuto chvíli mám nejblíže k formě razítka, ale není to pevně dané. Přiložené fotky mne nějak oslovují.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Logo v podobě auta, kde spodní část - podvozek, nahrazuje název služby

Preferované barvy

bledě modrá, nejspíš.

Přílohy

[27.1. 12:34]
[27.1. 12:34]
[27.1. 12:34]Výhry

5000 Kč

#1 #2 #3 #4
4000 700 300

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 56
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (3)

Nahrané designy: 56

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace