Kopírovací centrum, Planografie.cz

Zadáno uživatelem DoubyCz v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Naše kopírovací centrum se zaměřuje především na tiskové služby architektům a konstruktérům.

Značka

Planografie.cz

Popis

Naše kopírovací centrum se zaměřuje především na tiskové služby architektům a konstruktérům. Nejde tedy primárně ani tak o tu běžnou představu kopírovacího centra kde lítají malé A4, ale spíš o copy centra kde dominují velkoplošné plotry a velkoplošné formáty typu A0 jsou mnohem obvyklejší. Tyto formáty tiskneme, skenujeme, kopírujeme případně ořezáváme na menší formáty a skládáme na cílový formát A4 (třeba by se i toho procesu odřezávání krajů kolem rámečku a skládání velkých formátů na menší dalo využít nějak v návrhu loga ale necheceme rozhodně nijak tímto omezovat vaší vlastní tvůrčí práci, je to jen takový nápad, rozhodně nijak závazný). Rozhodně by nás velmi potěšilo kdyby právě podstata této činnosti byla v logu nějak náznakově zakotvena, aby si člověk přuipoměl -> "jo tihle nám zajišťují tisky, ořezávání a skládání projektových výkresů", pokud si tohle při pohledu na logo řeknou pak je pro naše účely dokonalé :-)

Na našich stránkách www.planografie.cz které záhy podle grafického loga přepracujeme do modernější podoby sice prezentujeme i běžné kopírování (pokud toho nebudeme schopni požádáme o pomoc s návrhem vzhledu stránek v rámci další spolupráce autora vítězného loga). Další služby jako laminování či kroužkovou / termovazbu na stránkách nabízíme také ale není to rozhodně to hlavní, jde jen o služby doplňkové.

Naše firemní barva byla odjakživa zelená a toto bychom rádi zachovali - volbu správného odstínu však už klidně necháme na vás, přesto bychom ji rádi zachovali aby nás vůbec naší klienti poznali, není to přímo nutné, jen se domníváme, že je to vhodné. Naší činnost zřejmě nejlépe vystihují základní barvy CMYK, jakožto základní tiskové barvy inkoustových plotrů. V logu tedy používáme zelený rámeček a CMYK barvy obvykle nasazujeme jako doplňkové (například mírně snížíme jas ubereme kontrast a použijeme je jako barvy nadpisů či oddělovacích linek, tolik dosavadní praxe - se kterou ale moc spokojeni nejsme ostatně kdybychom byli nezadávali bychom soutěž na nějakou svěží obměnu). Dá se tedy říct, že kombinace firemní zelené a nějakého decentního doplňku připomínající tiskové barvy CMYK se dosud táhla všemi našimi PR materiály. Ano máte pravdu je to dost prostinké, tuctové a rozhodně tomu chybí nějaký svěží a originální nápad.

Pomozte :-)

Název společnosti

Kopírovací centrum Planografie.cz

Obor podnikání

Skenování, kopírování, tisk velkoplošných materiálů (především výkresů), jejich ořezávání na formát podél rámečku výkresů a skládání na formát A4 do úhledných stohů výkresových dokumentací.

Cílová skupina

Projektanti, konstruktéři.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

ideální návrh by měl podstatu naší činnosti nějak decentně připomenout. Snad by měl zachovat vazbu na dřívější firemní barvu - zelenou, která se naší historií táhne už přes dvě dekády. Často v materiálech firemní zelenou kombinujeme se základními barvami CMYK (kterým snižujeme jas a kontrast v případě bílého pozadí toto je však dosavadní praxe vycházející ze snahy náznakem evokovat vazbu na podstatu naší činnosti ovšem není to možné nejšťastnější způsob protože jen málokterý projektant konec konců ví že CMYK jsou základní tiskové barvy, toto projektanty v podstatě nezajímá, možná by tedy bylo vhodné vymyslet jiný motiv který jim v logu podstatu naší činnosti připomene)

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Necháme to na vašem uvážení. Myslím že jsme toho o naší představě napovídali už dost nechceme vás omezovat v kreativitě horem i spodem :-)

Odkazy na řešení, která se vám líbí

-

Odkazy na řešení, která se vám nelíbí

-

Preferované barvy

zelená, kterou v logu používáme už dvě dekády. A k ní diskrétně tmavší a méně syté odstíny základních barev CMYK

Přílohy

[04.2. 12:03]Výhry

4249 Kč

#1 #2 #3 #4
3729 350 170

Stav

Ukončeno

  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 53
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Vítězná cena (y) bude odeslána přímo vám vystavovatelem projektu pomocí jedné z následujících metod podle vašeho výběru:

Přejít na komentáře (4)

Nahrané designy: 53

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace