LOGO - HOKEJOVÉ KEMPY A TRÉNINKY

Zadáno uživatelem zvanc v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Děláme hokejové kempy pro děti a mládež. Logo by mělo vyjadřovat dynamiku, pohyb (dopředu), aktivitu, změnu k lepšímu já, koncentraci na nejlepší výkon, na zlepšení sebe sama. 

Značka

On the way forward hockey

Popis

Chceme Vám nechat volnou ruku a mysl. Těším se na skvělé nápady. Pár indicii :

Písmo : funky, vyjadřující pohyb (např. vzor v příloze) 

Logo chceme  pro výrobu reklamních předmětů - hlavně na  kšiltovky, kulichy, bundy, atd. Jedná se především o strojové vyšívání loga na textil a tisk na textil. Je pro nás velmi důležité, aby se logo k těmto účelům hodilo, aby se dalo dobře zpracovat, jak pro tisk, tak i pro výšivku. Prosíme o dvě provedení v nejvyšší kvalitě - 1. aby bylo vhodné pro tisk, šití (křivky - cdr nebo ai nebo eps), za 2. i v klasickém provedení (např. pdf)

Dodatečný popis

[27.2. 20:21]

Nemáme vyloženě barevné vyhraněnou představu. Důležité je, aby nás logo zaujalo. Aby se nám líbilo. Autor nám může zaslat stejné logo v několika barevných provedení. Kontrastní barvy mohou přinést dynamiku a snadné zapamatování loga a o to nám jde. Naší cílovou skupinou jsou děti-hokejisti, kterým by se logo mělo líbit a chtěli by ho nosit. Měli by se s ním ztotožnit. Děti (7-15 let) mají rádi výrazné prvky s výraznými až kontrastními barvami. Kromě log, které jsme uvedli v zadání v kategorii \"Odkazy na řešení, která se vám líbí\", bychom ještě zmínili ROCKSTAR ENERGY DRINK (https://seeklogo.com/vector-logo/284892/rockstar-energy-drink) nebo MONSTER ENERGY (https://seeklogo.net/monster-energy-drink-vector-logo-download-42334.html). 

26.2.2020 19:50

[27.2. 21:11]

https://www.hrajvamerice.cz/img/rich.jpg - další možnost, která nás oslovila.


Název společnosti

ON THE WAY FORWARD HOCKEY

Obor podnikání

Hokejové kempy, hokejové tréninky

Cílová skupina

hokejisti, rodiče, děti

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Chceme Vám nechat volnou ruku a mysl. Těším se na skvělé nápady. Pár indicii : Písmo : funky, vyjadřující pohyb (např. vzor v příloze) Logo chceme pro výrobu reklamních předmětů - hlavně na kšiltovky, kulichy, bundy, atd. Jedná se především o strojové vyšívání loga na textil a tisk na textil. Je pro nás velmi důležité, aby se logo k těmto účelům hodilo, aby se dalo dobře zpracovat, jak pro tisk, tak i pro výšivku. Prosíme o dvě provedení v nejvyšší kvalitě - 1. aby bylo vhodné pro tisk, šití (křivky - cdr nebo ai nebo eps), za 2. i v klasickém provedení (např. pdf)

Jaké návrhy byste neradi dostali?

statické, hranaté, v nízké kvalitě provedení

Odkazy na řešení, která se vám líbí

SPARTAN TRIFEKTA 2016 (http://pavelcibulka.cz/spartan-trifekta-2016/), Richardson Huskies Football logo (https://www.ebay.com/itm/Richardson-Huskies-Football-logo-Hat-Snapback-Adjustable-Size-168-Md-LG-/283438515711)

Přílohy

[19.2. 18:56]Výhry

4300 Kč

#1 #2 #3 #4
3000 800 500

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Zvýrazněný projekt
  • projekt na slepo

Nahraných designů: 48
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (18)

Nahrané designy: 48

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace