Letní akademie Hejbej

Zadáno uživatelem Svratkin v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Chceme osvěžit vizuální podobu naší Letní akademie Hejbej. Jde o týdenní letní zážitkovou akci, kterou pořádáme pro středoškoláky a vysokoškoláky se zájmem o společensko-politické dění ve světě.

Značka

Letní akademie Hejbej

Popis

 CO JDE?

Pětidenní zážitkově-vzdělávací akce, která vám umožní zažít si dilemata spojená s držením moci, dostane vás do zákulisí tvorby agendy v médiích nebo vám ukáže, jak vznikají a jakým způsobem je možné regulovat konflikty mezi lidmi, skupinami či státy.

Letní akademie Hejbej se věnuje třem oblastem, jejichž pochopení je klíčové pro chápání dnešního společenského a politického dění. Jde o médiaklimatickou změnu a konflikty a vládnutí.

Skrze zážitkový program (hry v rolích, simulace) dáváme účastníkům možnost zažít si neobvyklé situace na vlastní kůži. V řízené reflexi umožňujeme lépe prozkoumat vlastní chápání témat a svého postoje k nim. Workshopy a přednášky expertůdoplňují nejaktuálnější informace o vývoji v jednotlivých oblastech, kterým se věnujeme.

PRO KOHO?

Letní akademie Hejbej je pro 18 - 24 účastníků od 17 do 22 let z České republiky a Slovenska. 
Akademie vytvoří prostor pro setkávání, síťování a sdílení zkušeností mezi studenty vyšších ročníků středních a nižších ročníků vysokých škol.
Je zaměřena na studentky a studenty, kteří mají zájem o dění ve světě kolem sebe, ať už v České republice nebo za jejími hranicemi.
Předchozí zkušenosti s tématy nejsou pro účastníky nezbytně důležité. Stačí odvaha otevřeně diskutovat, prozkoumávat neznámá témata a ochota vzájemně se s druhými inspirovat svými názory a postoji.

Více informací je možné najít na www.hejbej.cz nebo v článku o Letní akademii Hejbej v článku časopisu Gymnazion na adrese http://gymnasion.org/wp-content/uploads/2016/12/G19-WEB-2.pdf od stránky 61.

Název společnosti

Letní akademie Hejbej

Obor podnikání

vzdělávání

Cílová skupina

Češi a Slováci od 16 do 24 let, lidé se zájmem o dění kolem sebe a touhou pochopit svět hlouběji. Lidé se zájmem o média, konflikty a klimatickou změnu. Různí dobrovolníci pro neziskové organizace, budoucí novináři a novinářky, žáci a studenti se zájmem o společenské a humanitní vědy, ale také technické typy lidí, kteří chtějí mít větší rozhled.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Měl by být originální, dynamický, poukazovat na obsah, srozumitelný, dávat najevo, že nejde o pohybovou akci.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Příliš sportovní, zastaralé, neoriginální.


Výhry

3249 Kč

#1 #2 #3 #4
2729 350 170

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt
  • projekt na slepo

Nahraných designů: 34
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (2)

Nahrané designy: 34

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace