Logo: Finally Life Management

Zadáno uživatelem vojtech v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Jsme profesionálové v péči o peníze a majetek, ale protože peníze souvisí téměř se vším, řešíme s klienty do hloubky jejich životní situace a sny, které jim pomáháme naplňovat a žít šťastný život.

Jsme klientům spojenci, pomáháme jim prostřednictvím konzultací, finančních nástrojů a doporučováním jiných profesionálu a vzdělání, aby ideálně zvládali své klíčové životní role.  
Naše hodnoty: spolupráce - partnerství, čestnost, selský rozum (smysl), nadhled, upřímnost (i ta nepříjemná), odvaha, výsledky, jednoduchost, důslednost. 

Výsledkem naší dlouhodobé spolupráce je šťastný klient - je finančně v klidu, má kvalitní vztahy a zná své priority, podle kterých řídí vede úspěšně svůj život. 

Značka

Finally Life Management

Popis

Ideálně 3 varianty, které lze použít samostatně: 
1) logo 
2) logo + Finally
3) logo + Finally Life Management 

Název je spojení fin + ally (tedy finance a spojenec, zároveň i slovo finally sedí, protože konečně (díky našemu  osobnostnímu dozrání a osvobození od současné firmy) můžeme přinášet opravdu nejlepší řešení pro klienta a konečně máme prostor a nástroje, jak mu pomoct komplexně žít lepší život. Finance logem vyjadřovat nechceme, naopak by se nám líbilo vyjádřit spojenectví, moudrost a vedení. Chceme to však nechat primárně Vaší kreativitě. Především by logo mělo evokovat spojenectví - partnerství, poznání (uvědomění, které je často tou největší službou pro naše klienty), nadhled, bezpečí, vítězství. 

Dodatečný popis

[29.10. 10:33]

Prosíme, nedržte se pouze zmíněné měděné, dle pocitu použijte jakékoli jiné barvy. Děkujeme.


Název společnosti

Finally Life Management s.r.o.

Obor podnikání

Konzultace, “koučování“, finance, správa majetku, wealth/life management

Cílová skupina

Jednotlivci, rodiny, podnikatelé. Zodpovědní a čestní lidé, kteří si váží svého času a času druhých. Moudří lidé, kteří ocení profesionálního, důsledného a důvěrného parťáka, který poskytne nadhled, selský rozum a odborná řešení pro důležité finanční a životní rozhovory a rozhodnutí.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Logo a název s podtextem: jednoduché, prestižní a vyjadřující pocity štěstí, spojenectví, moudrost, (dále může evokovat bezpečí, nadhled, vítězství). Logo ideálně jednobarevné, aby šlo např. vyrazit do kůže, nebo vytvořit vodoznak.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Komplikované, vícebarevné

Preferované barvy

teple měděná barva = život, síla, moudrost


Výhry

12000 Kč

#1 #2 #3 #4
9000 2000 1000

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Zvýrazněný projekt
  • projekt na slepo

Nahraných designů: 57
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (4)

Nahrané designy: 57

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace