Logo SPRINT

Zadáno uživatelem detunedSilence v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Naše společnost je dlouholetým velkoobchodním distributorem širokého portfolia sportovních značek, které dováží na český a slovenský trh. Logo bychom si představovali jako spojení názvu společnosti „SPRINT“ a nějakého grafického motivu, případně jako stylizovanou podobu názvu společnosti „SPRINT“. Design by měl být moderní, čistý, snadno čitelný, pochopitelný a nadčasový. Barevné schéma spíše jednodušší.

Značka

SPRINT

Popis

Naše společnost je dlouholetým velkoobchodním distributorem širokého portfolia sportovních značek, které dováží na český a slovenský trh. Tyto značky nabízejí sortiment především pro běžecké a sjezdové lyžování, ale i camping, outdoor, inline bruslení a běh. Spojujícím článkem je skutečnost, že všechny naše značky jsou „outdoorové“ (ve smyslu, že nabízí vybavení pro sporty venku, v přírodě). Přijde nám proto logické spojení např. s nějakým přírodním motivem. Dále lze konstatovat, že naše značky představují z pravidla špičku ve svém oboru a jsou určeny pro zákazníky, kteří jsou nároční, věnují sportu hodně svého času a úsilí a touží posouvat své hranice. Lze se motivovat i závodem, kompetitivním sportem – jak naše značky, tak naše firma se snaží stát na špici a zjišťovat perfektní vybavení a služby, jak pro amatérské a profesionální závodníky, tak pro naše zákazníky – obchodníky.

Doporučené motivy: divoká příroda, závod, posouvání hranic, nové obzory

Vlastní logo bychom si představovali jako spojení názvu společnosti „SPRINT“ a nějakého grafického motivu, případně jako stylizovanou podobu názvu společnosti „SPRINT“. Design by měl být moderní, čistý, snadno čitelný, pochopitelný a nadčasový. Barevné schéma spíše jednodušší.

Ideálně bychom rádi obdrželi několik prvotních nákresů pro potvrzení směřování, a pokud tyto budou odpovídat představě, pokračovali bychom výběrem a finalizací jednoho z nich.

Název společnosti

SPRINT spol. s r.o.

Obor podnikání

velkoobchod

Cílová skupina

obchodníci - prodejci sportovního sortimentu, sportovci a sportovní nadšenci

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Viz rychlý popis.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Logo, které se špatně velikostně upravuje, je potřeba použitelnost na velko- i maloformátové tisky. Přeplácané, překombinované logo. Úzkoprofilové logo, např. s tématem nějakého konkrétního sportu - zastupujeme mnoho různých značek, viz detailní popis.


Výhry

8000 Kč

#1 #2 #3 #4
6000 1500 500

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Zvýrazněný projekt
  • projekt na slepo

Nahraných designů: 54
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (3)

Nahrané designy: 54

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace