Logo a etiketa rumu IX/3

Zadáno uživatelem priessnitz v kategorii Produktové obaly

Zadání projektu

Rychlý popis

Poptáváme návrh etikety a loga pro privátní značku lázeňského rumu s označením IX/3. Jedná se o tmavý třtinový rum z Dominikánské republiky, stáčený limitované edici pro Priessnitzovy léčebné lázně.

Značka

Priessnitz IX/3

Popis

Název IX/3 je skrytá symbolika. Lázně Priessnitz se specializují na léčbu psychických poruch a onemocnění (přes 60% klientů), které jsou v indikačním seznamu zařazeny pod číslo 9 (používá se římské IX). Podle míry závažnosti se pak děli na IX/1 a IX/2. IX/3 neexistuje a jako nejvyšší hodnota je reprezentována právě rumem / alkoholem - metafora pro odreagovaní, uvolnění, nejvyšším stupněm odpočinku, zábavy... Hovorově se rum bude nazývat "devítka", což je v odborném lázeňském žargonu zároveň označení pro klienta s popisovanou diagnózou. Tento význam ocení v rámci limitované edice rumu mimo jiné i lékaři, kteří se k nám již 60 let sjíždí na celosvětově známou psychofarmakologickou konferenci. Rum se bude prodávat i jako upomínkový předmět klientům našich lázní a budeme jej prodávat v rámci svých restauračních provozů. /3 může mít také vazbu na 3 leté zrání v sudu. Protože Vincent Priessnitz byl odpůrcem alkoholu (narozdíl od svého zdejšího rivala Schrotha), nechceme jeho jméno ani vyobrazení na tento rum používat. I proto vzniká dost komplikovaný úkol, jak vyjádřit vazbu na lázně a přitom se vyvarovat jeho jménu. Pokud by se to však nepodařilo graficky zvládnout (netrváme na tom na 100%), spokojíme se i odkazem na naši společnost na zadní etiketě.

Název společnosti

Priessnitzovy léčebné lázně

Obor podnikání

Lázeňství a gastronomie

Cílová skupina

Klienti lázní, obchodní partneři a lékaři. Limitovaný produkt

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Ideální návrh obsahuje přední i zadní etiketu. Na přední etiketě by mělo být dominantní zejména označení rumu - tedy IX/3, co bude i logem, proto je potřeba samostatně graficky navrhnout a zpracovat. Zbytek přední etikety necháme na kreativitě. Ocenili bychom zakomponování odkazu na Priessnitzovy lázně, ale konkrétní představu nedokážeme definovat. V této souvislosti je možné pracovat například s pojmem "Gräfenberg" (bývalé označení lázeňského města) "1822" (vznik lázní) či "Ron" (rum) , případně využít nějakou symboliku místa - budovu sanatoria (fotka v příloze), bránu ze sluneční louky (viz. jižní svah - cesta života, také jako fotka v příloze), případně i lva. Zadní etiketa by pak obsahovala základní legislativní náležitosti (složení, výrobce atd.), logo lázní Priessnitz, čárový kód a pole pro vepsání čísla lahve (limitované množství). Obsah zadní etikety máte v příloze (vezměte prosím na vědomí, že obsah je orientační, při finalizaci může dojít k úpravám). Láhev bude 0,5l, vzhledově přibližně stejná, jakou používá značka Don Papa.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Určitě nechceme návrhy obsahující vyobrazení nebo jméno Vincenze Priessnitze, také nemáme zájem o design vycházející ze stávajícího logo manuálu společnosti (sterilní hranatý design ve výhradní kombinaci s barvami modrá+bílá+zlatá). Jeho podobu máte v příloze. V návrhu nechceme používat také žádné fotografie, pouze kresby.

Odkazy na řešení, která se vám líbí

Michler's Austrian Empire Navy Rum Reserva 1863, Don Papa Sherry Cask, Don Papa Masskara, Božkov Republica Reserva

Odkazy na řešení, která se vám nelíbí

priessnitzův likér, milerski medovina, legendario Rum Aňejo 9 YO, Brugal Anejo rum, Bumbu Rum 0,7l

Preferované barvy

černá, zlatá, stříbrná, černobílá

Přílohy

[12.1. 16:49]
[12.1. 16:49]
[12.1. 16:51]
[12.1. 16:51]
[12.1. 16:51]Výhry

8500 Kč

#1 #2 #3 #4
7000 1000 500

Stav

Otevřeno

  • Garantovaný projekt
  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt
  • projekt na slepo

Nahraných designů: 24
Ukončení projektu: 2 dnů 11:10:29

Kategorie projektu

Produktové obaly

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (7)

Nahrané designy: 24

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace