Logo advokátní kanceláře

Zadáno uživatelem AKLCH v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Zapamatovatelné a decentní logo k prezentaci malé, dynamicky rozvíjející se advokátní kanceláře.

Popis

- Logo musí obsahovat slovní spojení - název advokátní kanceláře, tj. LENKA CHALUPNÍČKOVÁ, advokátní kancelář.
- Názvy advokátních kanceláří jsou postaveny na jménech advokátů, tudíž kanceláře mají tendenci se prezentovat podobným způsobem. Jelikož na trhu právních služeb v ČR panuje vysoce konkurenční prostředí, mělo by logo být způsobilé výrazně odlišit tuto kancelář od ostatních kanceláří.
- Grafická prezentace advokátních kanceláří bývá zpravidla konzervativní, proto by výsledné logo mělo být odlišitelné od ostatních a snadno zapamatovatelné.
- Logo by mělo dále zdůraznit, že v čele kanceláře stojí žena a tím vystihnout vše související (zejména smysl pro odpovědnost, dikrétnost, profesionalitu, cílevědomost, empatii, cit pro spravedlnost a lidskost.
- Dále by logo mělo zdůraznit, že advokátní kancelář budou tvořit mladí a odpovědní lidé, a tudíž by logo mělo působit mladistvým dojmem.
- Navrhovatel loga by se měl vyvarovat „grafickému klišé“ jako je vyobrazení různých paragrafů, spravedlnosti, vah a mečů, lvů, psacích per apod.
- Logo by mělo být i barevně přizpůsobené skutečnosti, že v čele kanceláře stojí žena. Preferovaná barva je červená, nicméně se nebráním i jiným návrhům např. purpurové, lila, a to tak aby z loga bylo možné vyčíst mladistvost a dynamičnost. Žlutá a zelená barva je vyloučená.

Název společnosti

LENKA CHALUPNÍČKOVÁ, advokátní kancelář (velká a malá písmena nechávám k úvaze)

Obor podnikání

advokacie

Cílová skupina

Klienti (podnikatelé i osoby nepodnikající) hledající kvalitní právní služby.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

- Logo musí obsahovat slovní spojení - název advokátní kanceláře, tj. LENKA CHALUPNÍČKOVÁ, advokátní kancelář. - Názvy advokátních kanceláří jsou postaveny na jménech advokátů, tudíž kanceláře mají tendenci se prezentovat podobným způsobem. Jelikož na trhu právních služeb v ČR panuje vysoce konkurenční prostředí, mělo by logo být způsobilé výrazně odlišit tuto kancelář od ostatních kanceláří. - Grafická prezentace advokátních kanceláří bývá zpravidla konzervativní, proto by výsledné logo mělo být odlišitelné od ostatních a snadno zapamatovatelné. - Logo by mělo dále zdůraznit, že v čele kanceláře stojí žena a tím vystihnout vše související (zejména smysl pro odpovědnost, dikrétnost, profesionalitu, cílevědomost, empatii, cit pro spravedlnost a lidskost. - Dále by logo mělo zdůraznit, že advokátní kancelář budou tvořit mladí a odpovědní lidé, a tudíž by logo mělo působit mladistvým dojmem. - Navrhovatel loga by se měl vyvarovat „grafickému klišé“ jako je vyobrazení různých paragrafů, spravedlnosti, vah a mečů, lvů, psacích per apod.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Logo by rozhodně nemělo obsahovat klišé v podobě vyobrazení různých paragrafů, spravedlnosti, vah a mečů, lvů, psacích per apod.

Preferované barvy

V čele kanceláře stojí žena, tudíž by i barva měla tuto skutečnost podtrhnout. Lze pracovat s různými odstíny červené, případně purpurové, lila, a to tak, aby vše v souhrnu odpovídalo výše uvedeným kritériím. Zelenou a žlutou bych vyloučila předem.


Výhry

3249 Kč

#1 #2 #3 #4
2729 350 170

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt
  • projekt na slepo

Nahraných designů: 52
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (2)

Nahrané designy: 52

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace