Logo mé stránky, brandu - PRODLOUŽENO

Zadáno uživatelem michalxdvorak v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Dělám kurzy mindfulness pro veřejnost i pro organizace. Kurzy jsou zaměřené na budování schopnosti lépe regulovat stres, silné (nepříjemné) emoce či stále se opakující myšlenky. 

Značka

be mindful

Popis

Dělám kurzy mindfulness a mindful eating - hl. pro veřejnost. To znemená, že kurz inzeruju přes Google, Facebook, IG, kde i pravidelně bloguju.

Kurz mindfulness využívají hl tzv. všímavé meditace pro budování schopnosti žít více v přítomnosti (oproti přemýšlení o minulosti, budoucnosti), lépe se koncentrovat, schopnost regulovat stres, emoce a myšlenky. 

Celá metoda vznikla v USA na UMASS medical school - tedy univerzitní půda. Za celou metodou stojí výzkumy, je posazená na zemi a oproti třeba klasickým meditacím nabízí strukturu, racionální vysvětlení - co děláme a proč to děláme. 

Snažím se krom kurzu jako takového nabízet i kvalitu materiálů, které poskytuju (různé handouty atd.), dělat kurzy v hezkém, čistém prostředí - prostě, aby to celé dobře působilo. 

Dobrý zdrojem informací je také můj web www.bemindful.cz, kde krom informací a fotek jsou také videa jak o mindfulness a kurzech, které pořádám tak jsou tam také blogovací videa. To si myslím, může být dobrý zdroj informací. 

Kromě loga bych chtěl eště vytvořit 2x jednoduchý jpg s logem + pod tím webovku www.bemindful.cz a www.mindfuleating.cz (aby to bylo v podobném fontu) - dávám si to na konec videí, které točím..soubory viz příloha.

Název společnosti

be mindful

Obor podnikání

kurzy mindfulness

Cílová skupina

Hlavně veřejnost.Věk: 1/2 25 - 35 let a 2/2 35 - 55 let

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Témata mindfulness jsou: klid, zklidnění, jednoduchost, čistota, meditace, zaměření na sebe a být sám sebou. Rád bych logo, které bude jednoduché, čisté, nápadité, designed a které zaujme (vím je toho více:-)) Logo budu hlavně využívat na své webové stránce www.bemindful.cz a dále v patičce emailu a na konci videí, které točím., a pak samozřejmě na svých materiálech.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Něco přeplácaného, moc složitého, prvoplánového nebo něco esoterického :-)

Odkazy na řešení, která se vám líbí

https://1url.cz/tMrCE , https://1url.cz/CMrCB , https://1url.cz/JMrCp , https://1url.cz/TMrCF , https://1url.cz/GMrCa , https://1url.cz/WMrC3 , https://1url.cz/JMrCs

Odkazy na řešení, která se vám nelíbí

https://1url.cz/sMrCj , https://1url.cz/UMrC4 , https://1url.cz/3MrCD , https://1url.cz/cMrCh , https://1url.cz/rMrCZ , https://1url.cz/IMrCU

Preferované barvy

může to vycházet z barevného layoutu mé webové stránky www.bemindful.cz

Přílohy

[09.3. 12:19]
[09.3. 12:19]Výhry

6000 Kč

#1 #2 #3 #4
5000 700 300

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 94
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (10)

Nahrané designy: 94

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace