Logo pro Drogerii: SOFIE.cz

Zadáno uživatelem Venturi v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Jedná se o nově vzniklou drogerii ve stylu TETA / DM , kde bude pouze eshop a tedy logo čistě jen pro eshop na bílém pozadí. Už jsem zde zadával jiné logo a byl jsem spokojen, takže je na řadě druhé logo :-)

Značka

SOFIE.cz

Popis

Logo SOFIE je pro drogerii se stejným sortimentem jak TETA nebo www.ZUZI.cz (muj eshop, kde se použije daná šablona a dané logo jsem vybral zde na topdesigner), tedy krom drogistického sortimentu (prášky, mýdla, čistící prostředky) tak i hodně kosmetika pro ženy, parfémy. 

Jedná se pouze o logo pro eshop, nikoliv pro kamennou prodejnu, ale nutné je bílé pozadí a světlé barvy. Stejně tak i eshop má bílé pozadí a barvy jen červená, černá (text), zelená (nákupní košík), modrá, žlutá a jiné výrazně pro akční upozornění ve stylu https://www.alza.cz/maxi , www.kosik.cz , www.krasa.cz

Přesnou definici toho, co chci, nemám a nevím, ale pár podmínek je jednoznačných: 
1.) pouze na bílém pozadí (eshop bude mít bílé pozadí a bude na stejné šabloně jako www.zuzi.cz, jen všechny barvy budou jiné a přizpůsobené právě logu, ale určitě ne světle modrá)

2.) hlavní a dominantní je logo, kde má byt slovo: SOFIE (muže byt i "SOFIE, Sofie, sofie"), k danému logu pak verze, kde je méně dominatně přilepená tečka a CZ (.cz), tedy verze pro eshop. A pak zas jen "Sofie" a pod tím nějakým fontem jedné barvy napsané "DROGERIE". Ovšem tohle jsou detaily, hlavní je SOFIE. 

3.) Logo SOFIE.CZ musí byt použitelné pro eshop (tedy spíše SOFIE.cz do šířky než do výšky) a prosím můžete graficky přilepit na šablonu www.zuzi.cz, kde se všechny barvy budou měnit právě dle barev loga, (zuzi.cz je můj eshop a logo jsem zadával tady)

4.) čistý vzhled, tak nějak trochu korporátní jak je TETA, ale zároveň elegantní a příjemný 

5.) Nepřehánět to z množstvím barev, strop je max 3 (nepočítám bílou co je pozadí) 

6.) Preferované barvy od nejoblíbenějších, které lze vybrat (ale není to podmínka): červená, bílá, fialová

7.) Barva, kterou nepoužit jako hlavní barvu je modrá (a odstíny), jde o to, aby se hned odlišilo od mého druhého eshopu www.zuzi.cz a zároveň nepoužívat tmavé barvy.

8.) Prosím logo vnořte do printscreenu šablony, co je na www.zuzi.cz (bude přesně tato šablona, jen jiné barvy, dle barev LOGA).

Dodatečný popis

[24.2. 12:35]

Ještě se mi zamlouval u minuleho loga http://www.topdesigner.cz/contest/view-contest/Logo-pro-Drogerii-wwwZUZIcz-13692.html  druhý z vítezů, tedy Drogeri s usměvem, je to takové originální a nevadi mi ten styl (jen at to nevypadá jak nemecké písmeno), ale jsem otevřený všemu možnému :-) 


Název společnosti

Sofie.cz

Obor podnikání

Drogerie a kosmetika

Cílová skupina

80% ženy (ve věku 25-50) a 20% muži (ve věku 30-55 let), proto je potřeba aby logo bylo přijemné pro ženy a to včetně barev, ale zas at neodpuzuje muže a necití se nepříjemně, ale zaměření na ženy je hlavní. Tedy v logu žádný obličej, vlasy, rtěnky.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Jen bílé pozadí. S verzí, u které je připsané "DROGERIE". Použitelné pro e-shop. Čistý vzhled, trošku korporátní. Maximálně tři barvy. Nepoužívat modrou barvu a její odstíny, vyhnout se i tmavým.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Překombinavné; dětinské a mnoho barev (jako uctenkovka.cz); kombinace barev co není vhodná; zelená-modrá, modra-červená; v logu žádný obličej, vlasy, rtěnky, ale muže tam být něco; ukradnutá loga; tmavé barvy a hlavní barva nesmí být v modrá; logo ve tvaru mraku (už mám)

Odkazy na řešení, která se vám líbí

https://www.tetadrogerie.cz , www.zuzi.cz (to je moje, tak že oblak né)

Preferované barvy

červená, bílá, fialová, černá a další světlé barvy

Přílohy

[24.2. 11:25]Výhry

3400 Kč

#1 #2 #3 #4
2800 400 200

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 83
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (14)

Nahrané designy: 83

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace