Logo pro Drogerii www.ZUZI.cz

Zadáno uživatelem Venturi v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Jedná se o nově vzniklou drogerii ve stylu TETA / DM , kde bude eshop a pak doufám brzy kamennou prodejnu. 

Značka

ZUZI

Popis

Logo ZUZI je pro drogerii ze stejným sortimentem jak TETA nebo www.ageo.cz, tedy krom drogistického sortimentu (prášky, mydla, čistici prostředky) tak i hodně kosmetika pro ženy, parfemý. 
Styl prodejný je přesně jak ROSSMAN / TETA drogerie, tedy bilé regály a občas jen nějaká pestrá barva pro zvyraznění slevy a akce. Stejně tak i eshop má bilé pozadí a barvy jen červená, černá (text), zelená (nakupni košik), modrá,  žluta a jiné vyrazně pro akční upozornění ve stylu https://www.alza.cz/maxi , www.kosik.cz , www.krasa.cz
 

Dodatečný popis

[24.9. 17:49]

K barvám: mužou byt i jiné než jsem napsal, jen tedy do světlého tonu a vždy pozadí je pouze čistě bílé. Jen pokud to jde vyhnout se barvám: hnědá, žlutá, šedá, zlata, stříbrná a tmavé barvy až na černou.


[25.9. 7:38]

Nahral jsem LOGO (tento styl nechci) ale jak jsem myslel to dodatečné slovo \"DROGERIE\"  jen prosím jestě koncovku \".cz\" nedávat tak jak je na obrázku.


Název společnosti

Economy media s.r.o.

Obor podnikání

drogerie

Cílová skupina

80% ženy (ve věku 25-50) a 20% muži (ve věku 30-55 let), proto je potřeba aby logo bylo přijemné pro ženy a to včetně barev, ale zas at neodpuzuje muže a necití se nepříjemně, ale zaměření na ženy je hlavní. Tedy v logu žádný obličej, vlasy, rtěnky.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Přesně definovaní co chci nemám a nevím, ale pár podminek je jednoznačných: 1.) pouze na bilém pozadí (eshop bude mit bilé pozadí a nejspíše červenou horní lištu produktu , tak jak má www.kosik.cz ) 2.) hlavni a domininantní je logo kde má byt slovo: ZUZI (muže byt i "ZuZi, Zuzi, zuzi, ale si lepší bude ZUZI), k danému logu pak verze kde min dominatně je přilepená tečka a CZ (.cz), tedy verze pro eshop. A pro kamennou prodejnu pak zas jen ZUZI a pod tim nějakym fondem jedné barvy jen nepsané "DROGERIE" . Ovšem tohle jsou detaily, hlavní je ZUZI. 3.) Logo ZUZI musí byt použitelné pro eshop (tedy spíše ZUZI.cz do šířky než do výšky) ale ji ve velkém jako logo prodejny (bez .cz) 4.) čístý vzhled, tak nějak trochu korporátní jak je TETA ale zárověn elegantní a příjemný 5.) Nepřehánět to z množstvím barev, strop je max 3 (nepočítám bílou co je pozadí) 6.) Preferované barvy od nejoblibenější které lze vybrat (ale neni to podmínka): červená, bilá, fialova

Jaké návrhy byste neradi dostali?

- překombinavné - dětinské a mnoho barev jak http://www.zuzy.cz/ - kombinace barev co neni vhodná: Zelená-modrá, Modra-červená - V logu žádný obličej, vlasy, rtěnky , ale muže tam byt něco - ukradnuté loga - tmavé barvy - předmět kolem loga co zastiní ZUZI (muže byt i bez předmětu a jen čiste ZUZI)

Odkazy na řešení, která se vám nelíbí

http://www.zuzy.cz/ , https://drogerienovy.cz/ , https://www.balshop.cz/

Preferované barvy

červená, bilá, fialova, černá

Přílohy

[25.9. 7:38]Výhry

4100 Kč

#1 #2 #3 #4
3500 420 180

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 68
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (11)

Nahrané designy: 68

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace