Logo pro KAIGL

Zadáno uživatelem kaigl v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Logo pro novou společnost KAIGL s.r.o., která provádí správu nemovitostí a účetnictví. Jejím hlavním cílem je poskytovat služby na míru klientovi, a to profesionálně s využitím moderních technologií a systémů.

Popis

Hlavní myšlenkou firmy je poskytovat služby na vysoké úrovni kvality (i za cenu vyšší ceny oproti konkurenci). Cílem je přizpůsobit se přáním a požadavkům klienta, jehož hlavním kritériem bude kvalita. Odlišností firmy je nabízet profesionální služby, a to zejména prostřednictvím nejmodernějších systémů (jako je SW a IS), díky kterým bude moci klient ušetřit svůj čas (komunikací přes internet) a sledovat data související s poskytováním služeb prostřednictvím webového portálu.

Dodatečný popis

[19.9. 19:10]

Písmena v logu by měla být všechna velká - u dovětku není podmínkou (font písma  obdobný nebo podobný jako např. v aktuálním logu Czech Airlines, pokud možno bez sklonu písma - kurzívy). Grafický prvek by měl být jednoduchý ale originální (s nějakou myšlenkou).


Název společnosti

KAIGL s.r.o.

Obor podnikání

správa nemovitostí a účetnictví

Cílová skupina

Klienti upřednostňující kvalitu služeb před nejnižší cenou zejména ze skupiny vlastníků nebo nájemců nemovitostí (administrativních budov, bytových a nebytových objektů a jednotek), a to pro firemní i soukromý sektor.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Moderní, jednoduché a originální logo, které ale bude univerzální a bude možné k němu připojit dovětek vystihující zaměření pro část firmy (např. správa nemovitostí nebo účetnictví). Logo musí obsahovat název firmy KAIGL a nějaký grafický prvek, který bude i samostatně použitelný (např. jako ikona na webu). Logo bude použito pro webové stránky, vizitky, hlavičkové papíry, reklamní předměty apod.

Odkazy na řešení, která se vám líbí

https://logobox.cz/logo/cz/25674285/Czech-Airlines-Handling--a-s-, https://www.logobox.cz/logo/cz/29296943/CYRRUS-ADVISORY--a-s-, https://www.logobox.cz/logo/cz/24217387/ENTERGEO--SE, https://www.logobox.cz/logo/cz/28668715/JABLOTRON-ALARMS-a-s-, https://www.logobox.cz/logo/cz/45274924/EUROVIA-CS--a-s-

Odkazy na řešení, která se vám nelíbí

https://www.logobox.cz/logo/cz/25573772/MORRIGAN--s-r-o-, https://www.logobox.cz/logo/sk/36243159/VECO-Mont--s-r-o-, https://www.logobox.cz/logo/cz/25879448/PROFIVAL-s-r-o-Výhry

3600 Kč

#1 #2 #3 #4
3000 400 200

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt
  • projekt na slepo

Nahraných designů: 33
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (3)

Nahrané designy: 33

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace