Logo pro Vypečená slečna

Zadáno uživatelem vypecenaslecna v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Vypečená slečna je značka začínající cukrářko-pekařky. Hlavně pečení francouzských a skandinávských dobrot. Snídaňové pečivo, choux, éclairs, později možná chléb. Pečení zatím na objednávku, později založení cukrárno-pekárny. Proto by logo mělo vyjadřovat jak osobu, která za tím stojí, tak i později by mělo sedět ke konceptu cukrárno-pekárny.

Značka

Vypečená slečna

Popis

Určitě kulaté logo. Jestli bude obrys plnou čarou nebo nějakým jiným stylem, nebo bez obrysu, to už nechám na Vašich nápadech. Aby bylo hravé, k nakousnutí a vypečené. Aby šlo použít např. jako razítko na obalový materiál - "průhledné" - aby šlo použít přes obrázky. 
Prosím o logo, které bude jednoduché a použitelné na veškeré propagační materiály (webové stránky, FB profil, letáky, vizitky, samolepky/razítka na obalový materiál, …)

Mám představu - v logu silueta slečny celá v jedné barvě třeba s plechem nebo s něčím, aby tam bylo vyjádřené to vypečené pečení. Např. vycházející pára ze čerstvě upečených dobrot nebo něco takového. Ale NE prosím, aby držela nějaký druh pečiva, vařečku, váleček, cupcake, dort, muffin viz důvod v bodu "Jaké návrhy byste neradi dostali".

Př. siluety, co se mi líbí: 
http://www.ohdeerbakery.cz nebo tento styl https://www.canstockphoto.cz/design-podoba-vektor-liška-20065323.html,
https://www.shutterstock.com/cs/image-vector/girl-silhouette-logo-confectionery-cookery-328993004,
https://www.shutterstock.com/cs/image-vector/girl-silhouette-logo-candy-confectionery-328993016?src=AEmxBbu2hZVx1LoMdBsf5w-1-55

Logo by mělo být uspořádano tak, aby do něj později šlo přidat např. slovo Bakery apod. 

Silueta, aby šla používat jako samostatný prvek, jak to mají tady https://cz.pinterest.com/pin/532550724666550512/, https://cz.pinterest.com/pin/462252349245462305/, zde z toho mají i zrcadlo v prodejně https://www.instagram.com/p/BcWAdtXgetI/?taken-by=mrholmesbakehouse

Dále by mělo obsahovat název značky tedy Vypečená slečna. Použitý font, by se mi líbil nějaký handwriting, který by třeba vyjadřoval skandinávsko, franzouzský styl, ale není podmínkou viz https://cz.pinterest.com/pin/295337688046599185/,
https://cz.pinterest.com/pin/549087379560110377/  však takové, aby šlo vše pěkně přečíst. 

Nevím, jestli bude lépe vypadat slovo "slečna" s velkým S nebo malým s, proto chci poprosit o obě varianty v návrhu loga.

Kdyby Vás napadl jiný design loga, nebráním se Vašim nápadům.


Po vybrání vítěze bude sepsána s vítězem smlouva. Smlouva bude mluvit o poskytnutí výhradní a neomezené licence.

Název společnosti

Vypečená slečna

Obor podnikání

Pekařství, cukrářství

Cílová skupina

Všichni, co milují sladké pečivo a dobroty - běžní spotřebitelé, různé cateringové firmy, kavárny, firmy, které si objednají snídani apod.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Kulaté logo. Hravé, k nakousnutí a vypečené. Použitelné na veškeré propagační materiály. Obsahující siluetu slečny s motivem vyjadřujícím to vypečené pečení.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Logo nesmí obsahovat obrázek obilí, dortu, muffinu, cupcaku, croissantu apod., protože nechci, aby si lidé mysleli, že se specializujeme na 1 druh pečiva, který by takto byl v logu.

Odkazy na řešení, která se vám líbí

https://www.instagram.com/edithpatisserie/, http://www.ohdeerbakery.cz, www.1url.cz/UtOAT, https://www.freepik.com/free-vector/handdrawn-watercolor-splatter-logos_1345923.htm#term=logo&page=1&position=6, https://www.freepik.com/free-psd/realistic-logo-mock-up-presentation_866057.htm, https://www.freepik.com/free-psd/floral-logo-mock-up_866175.htm

Preferované barvy

Spíše kombinace 2, nanejvýše 3 barev. Může být třeba jen černobílé, nebo také s trochou béžové, světle hnědé. Logo ať je ale uděláno tak, aby šlo vše rozeznat i v černobílém provedení, které bude použito na razítko.


Výhry

4020 Kč

#1 #2 #3 #4
3500 350 170

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Zvýrazněný projekt
  • projekt na slepo

Nahraných designů: 42
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (4)

Nahrané designy: 42

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace