Logo pro Zaměstnavatele roku

Zadáno uživatelem VojtechDlouhy v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Vytvoření originálního loga (redesign současné loga) pro soutěž Zaměstnavatel roku – prestižní hodnocení nejlepších zaměstnavatelů ČR v kategoriích: Zaměstnavatel roku 2017 nad 5 000 zaměstnanců, Zaměstnavatel roku 2017 do 5 000 zaměstnanců, Progresivní zaměstnavatel roku 2017 do 500 zaměstnanců, CENA PERSONALISTŮ 2017 za nejlepší HR projekt, Zaměstnavatel bez bariér 2017.

Značka

Zaměstnavatel roku

Popis

Zaměstnavatel roku je soutěž pod Klubem zaměstnavatelů, který sdružuje elitní zaměstnavatele v ČR, jejich HR manažery a pomáhá jim s vytvářením silné značky HR. Logo bude pro nový web, prezentaci na sociálních sítích, certifikáty pro firmy a pro další propagační účely.

ZÁROVEŇ JSME ZADALI LOGO PRO THE MOST DESIRED COMPANY – NEJŽÁDANĚJŠÍ ZAMĚSTNAVATEL MEZI STUDENTY, KLUB ZAMĚSTNAVATELŮ A SOUTĚŽ ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELEM. MÁTE TAK PŘÍLEŽITOST NAVRHNOUT VŠECHNY 4 LOGA.

Název společnosti

Zaměstnavatel roku

Obor podnikání

HR

Cílová skupina

Zaměstnanci malých, středních a velkých firem v ČR.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Logo by mělo vystihovat: originalitu, inovaci, vyjímečnost, modernost, exkluzivitu. Preferujeme čisté linie, exkluzivní design, minimalistické barevné pojetí, popř. dobře zvolené kombinace barev k povaze soutěže a cílové skupině. V logu musí být prostor pro exkluzivního partnera soutěže pro daný rok – letos Sodexo viz prtsc v příloze. V logu se bude moci snadno měnit nadpis Zaměstnavatel roku za Zaměstnavatel regionu, Zaměstnavatel bez bariér, ... při zachování estetiky.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Nudné, nevýrazné.

Odkazy na řešení, která se vám líbí

http://canadastop100.com/

Odkazy na řešení, která se vám nelíbí

http://zamestnavatelroku.klubzamestnavatelu.cz/

Preferované barvy

Vycházet z barev na http://zamestnavatelroku.klubzamestnavatelu.cz/

Přílohy

[24.1. 11:12]Výhry

3350 Kč

#1 #2 #3 #4
2800 350 200

Stav

Ukončeno

  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 25
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Vítězná cena (y) bude odeslána přímo vám vystavovatelem projektu pomocí jedné z následujících metod podle vašeho výběru:

Přejít na komentáře (6)

Nahrané designy: 25

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace