Logo pro časopis s právní tématikou

Zadáno uživatelem pravo21 v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Hledáme moderní, zapamatovatelné a nadčasové logo "Právo21" pro časopis vydávaný studenty a absolventy právnické fakulty, ve kterém jsou obsaženy články popisující dění na fakultě i ve světe z právního pohledu. Logo bychom chtěli umístit na webové stránky časopisu www.pravo21.online, facebookovou stránku i na titulku tištěné verze časopisu.

Značka

Právo21

Popis

Jsme skupina nadšenců a studentů Právnické fakulty Masarykovy univerzity, která již třetím rokem vydává časopis pod dosavadním názvem FAKT. Prozatím jsme vycházeli jen jako tištěný časopis, který však doposud (s ohledem na naše omezené možnosti financování) vycházel z tiskáren MUNI mnohdy bohužel s velkým časovým odstupem a články tak byly ne vždy úplně aktuální. S rokem 2018 proto měníme náš mediální koncept a články budou vycházet průběžně na našem novém webu, o jehož registraci v současně době usilujeme, odkud budou následně sdíleny na facebookovou page časopisu. Teprve po sesbírání dostatečného počtu příspěvků budou ty nadčasové (případně aktualizované), vydány v tištěném časopise, za jehož financování na rok 2018 v současné době bojujeme. 

Spolu se změnou mediální koncepce jsme se rozhodli přikročit rovněž ke změně názvu časopisu. Naším novým názvem bude Právo21. Jednadvacítka přitom odkazuje na 21. století, jakožto století nové generace. Generace, která se snad poučí z chyb svých předchůdců-právníků tak, aby se právo stalo pro všechny společensky užitečným nástrojem.

Název společnosti

Fakultní akademický klub, z.s.

Obor podnikání

nejde o podnikatelskou činnost

Cílová skupina

Primárně studenti právnických fakult v České republice i na Slovensku. Dále absolventi těchto fakult a osoby, které se zajímají o právo nebo si jen chtějí číst zajímavé články o aktuálním dění pohledem studentů a absolventů práv.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Název časopisu Právo21 bude figurovat na našich nových webových stránkách (www.pravo21.online), facebookové page časopisu (https://www.facebook.com/casopisfakt/) i na vysázené obálce tištěného čísla. Pro představu, jak vypadal dosavadní design obálek časopisu, přikládáme tento odkaz, přičemž poslední 3 obálky (Globální oteplování, Upovídaná, Vina v Brně) představují styl, kterého se chceme s naším sazečem držet (https://issuu.com/casopisfakt). Přáli bychom si, aby zpracování názvu Právo21 odráželo naše poslání, které jsme se snažili zachytit v popisu. Skrytá právní tematika ve zvoleném designu by pak byla přidanou hodnotou, nikoliv nutností.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Návrhy, z nichž nelze název časopisu jednoznačně vyčíst. Návrhy, které nebudou zapamatovatelné. Návrhy, které nebudou originální (např. nechceme, aby bylo v logu dominantní soudcovské kladívko, akademická čepička či paragraf jako první bezmyšlenkovitá asociace).

Preferované barvy

preferujeme fialovou barvu jako dominantní v logu, rádi bychom, aby mělo logo stejný odstín fialové jako webové stránky www.pravo21.online


Výhry

4520 Kč

#1 #2 #3 #4
4000 350 170

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 59
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (4)

Nahrané designy: 59

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace