Logo pro florbalový klub FBC Rokycany

Zadáno uživatelem florbalrokycany v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Hledáme nové, jednoduché, moderní a zapamatovatelné logo pro náš florbalový klub FBC Rokycany, které sedne k našim novým webovým stránkám a pozvedne naši prezentaci.   

Značka

FBC Rokycany

Popis

Naší představou je jednoduché, výstižné, lehce zapamatovatelné logo vhodné pro prezentaci na našem webu, týmovém oblečení, tiskovinách a dalším. Radi bychom, aby logo charakterizovalo jasně náš klub a hráči jej hrdě nosili na hrudi. 

Není pro nás prioritou zachovat cokoliv ze starého loga. Při prvních diskuzích jsme uvažovali o jednoduchém symbolu dravce či o monogramu FR jako florbal Rokycany nebo o zakomponování celého názvu FBC Rokycany. Týmové barvy jsou modrá a bílá, ale vyloženě na nich nelpíme. 

Logo by mělo udělit ráz a šťávu našim novým stránkám. Web je zatím v první fázi rozpracování, ovšem hlavní grafické rysy jsou již dány. Stránky jsou umístěny na www.florbalrokycany.cz   

Obrátili jsme se na profesionály, protože většina našich pokusů o vytvoření nového loga neměly dostatek šťávy a energie.  Chtěli bychom profesionální jednoduché logo, které bude jednoznačně charakterizovat náš klub a náš sport. Nebráníme se novým nápadům a inovacím. Týmové barvy jsou modrá a bílá, ovšem nový vítr jistě přivítáme.   

Náš sport je mladý, rychlý a mílovými kroky se ubírající a takto by mělo vypadat i naše nové logo. 

Dodatečný popis

[08.6. 8:02]

Ještě nám padlo do oka pro inspiraci logo Baltimore Ravens. https://scotteblog.com/2017/03/28/baltimore-ravens-free-agency-moves-in-2017/


Název společnosti

FBC Rokycany

Obor podnikání

sportovní klub

Cílová skupina

Hráči a fanoušci od 5 do 50

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Naší představou je jednoduché, výstižné, lehce zapamatovatelné logo vhodné pro prezentaci na našem webu, týmovém oblečení, tiskovinách a dalším. Radi bychom, aby logo charakterizovalo jasně náš klub a hráči jej hrdě nosili na hrudi. Není pro nás prioritou zachovat cokoliv ze starého loga. Při prvních diskuzích jsme uvažovali o jednoduchém symbolu dravce či o monogramu FR jako florbal Rokycany nebo o zakomponování celého názvu FBC Rokycany. Týmové barvy jsou modrá a bílá, ale vyloženě na nich nelpíme. Logo by mělo udělit ráz a šťávu našim novým stránkám. Web je zatím v první fázi rozpracování, ovšem hlavní grafické rysy jsou již dány. Stránky jsou umístěny na www.florbalrokycany.cz Rádi se necháme překvapit Vašimi návrhy. Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Hodně členité, složité logo bez šťávy.

Odkazy na řešení, která se vám líbí

https://www.florbalmb.cz/zobraz.asp?t=ke-stazeni,https://www.ceskyflorbal.cz/novatvar/index.html,https://www.pixbo.se/

Preferované barvy

Modrá a bílá

Přílohy

[07.6. 19:27]Výhry

3400 Kč

#1 #2 #3 #4
2800 400 200

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 38
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (8)

Nahrané designy: 38

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace