Logo pro kynologické cetrum

Zadáno uživatelem Aigon v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Jsme kynologické centrum Aigon, které na trhu působí již od roku 2006. Rozhodli jsme se, že po delší době přistoupíme ke změně naší vizuální komunikace. A rádi bychom začali logem.

Značka

Aigon

Popis

Více o nás a naší činnosti se můžete dozvědět na www.aigon.cz
Můžete tam vidět i naše současné logo (s běžícím psem).

V aktuální době se připravuje i koncepce nového webu. Dojde k předělání celé informační architektury, takže co tam nyní vidíte, prosím považujte zcela za překonané.

NAŠE OČEKÁVÁNÍ:
- potřebujeme logo, které bude dobře použitelné (i v menších rozměrech - nynější logo by se například uspokojivě nevešlo do očekávané hlavičky nového webu) a zapamatovatelné,
- musí však do jisté míry vycházet z našeho současného loga. Lidé nás dobře znají a podle loga i poznávají. Nemůžeme si dovolit úplnou revoluci, potřebujeme spíše evoluci. Jsme si plně vědomi limitů současného řešení, ale historické vazby tam jsou a nemůžeme skokově změnit identitu,
- nové logo by mělo být prvním impulsem pro vizuální profesionalizaci naší činnosti. Tato oblast (i konkurence) je často zatížena tím, že nepůsobí jako skutečné a seriózní podnikání, ale spíše jen jako hobby činnost. My chceme vyvolávat důvěru v to, že jsme skutečnými odborníky.
- nechceme vás předem omezovat a jsme připraveni nechat se přemluvit k nějakému neotřelému řešení. Avšak pokud přistoupíte k nějakému vyloženě originálnímu řešení, musí to být v kombinaci s nějakým "WOW efektem", který nás přesvědčí o tom, že se budeme chtít vaším logem na dalších mnoho let prezentovat.


BAREVNOST:
Tato oblast je pro nás v aktuální chvíli celkem oříšek. 

Z hlediska zvyku se kloníme k tomu, že budeme chtít mít web spíše v tmavém pojetí, stejně jak je tomu nyní. A tomu by mělo být podřízeno i logo. Takže primárně můžete pracovat s červenou, bílou a černou barvou (pozadí). 

Na druhou stranu tušíme, že se opět jedná o určitou historickou fixaci a neradi bychom si uzavírali cesty k lepším nápadům co do barevnosti.

Z hlediska barev tedy považujte za relativně jistou cestu naše současné barvy. Ale pokud budete chtít být odvážní a budete si myslet, že nám můžete nabídnout něco lepšího, jsme připraveni nad tím seriózně uvažovat.

Název společnosti

Kynologické centrum Aigon

Obor podnikání

výcvik a výchova psů, socializace, sportovní kynologie, psí sporty, výstavy, poradenství

Cílová skupina

Majitelé psů, se zájmem o výcvik svých mazlíčků. Často cílíme i na ty, kdo mají velmi problémové pejsky, u kterých musí docházet k nápravě nevhodného až agresivního chování.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

S respektem k našemu současnému logu, zachovávající kontinuitu komunikace naší značky. Avšak výrazně použitelnější, zapamatovatelnější, profesionálnější.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Bez jakékoliv návaznosti na aktuální prezentaci naší značky.

Preferované barvy

červená, bílá, černá; nebo dle vašeho uvážení a konceptu, který zvolíte


Výhry

4520 Kč

#1 #2 #3 #4
4000 350 170

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 49
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (1)

Nahrané designy: 49

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace