Logo pro módní značku miminkovských oblečků v boho stylu

Zadáno uživatelem katrin_b v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

BOHO bobo jsou ručně šité oblečky pro miminka v boho (bohemian) stylu, spíš než na každodenní nošení se hodí na výjimečné příležitosti (křtiny, svatby, fotografování) či jako dárky.

Značka

BOHO bobo

Popis

 Název "BOHO bobo" vznikl ze slova "boho" = bohemian - odkaz k módnímu/životnímu stylu spojenému s přírodou a krásou a určitou alternativou k dnešnímu uspěchanému životu - a ze slova "bobo", které se v polštině užívá pro malé dítě/batole/mimino. (Pohybujeme se převážně na polském trhu).
Kdo styl boho nezná, může se rychle seznámit na pinterestu, np. https://cz.pinterest.com/search/pins/?q=boho%20baby%20clothes
 

Naše výrobky jsou handmade z kvalitních materiálů, žádná masovka, ale naopak originální kousky, nedělá nám problém šít na přání. Navrhujeme a šijeme oblečení, které nejspíš nebudou děti nosit každý den, ale spíš při speciálních příležitostech. To všechno má vliv na cenu - vzhledem k ruční tvorbě, kvalitním (organic, bio) materiálům, originalitě a určité exkluzivitě zkrátka jsou ceny vyšší. Každý kousek je balený v dárkové krabičce.

Co se týče poptávaného loga: Bude používané na e-shopu/FB/Instagram, na propagačních materiálech (letáčky), ale také na samotném oblečení - na cedulkách. Proto by mělo být svým způsobem jednoduché, aby se při vyšívání neztratily nějaké detaily. Pokud tak ale smysluplně navrhnete, můžeme pro cedulky používat jen určitou část loga (np. symbol bez názvu).

I když prodáváme miminkovské oblečení, naší cílovkou nejsou děti, ale dospělí lidé, kteří si u nás nakoupí, protože se rádi obklopují krásnými věcmi a i jejich (nebo obdarované) dítě si zkrátka zaslouží mít pár pěkných a originálních kousků - proto by logo nemělo být infantilní.

Boho styl svádí k použití určitého stylu písma, nebráníme se dobrému logu vystavěnému jenom na fontu, ale zároveň se trochu obáváme, jestli bude čitelné ... ale dobrými nápady se necháme rádi zaskočit :)

Ohledně velikosti písmen v názvu: absolutně na tom nezáleží, naopak podle loga můžeme upravit písmena v názvu.

K předání vítězného loga: V křivkách (může být v PDF) + export do png (s i bez pozadí), výhradní licence k užití je předpokládáme samozřejmostí (nic sepisovat nemusíme, přechází automaticky v momentu předání) :)

Na všechny dotazy rádi odpovíme, neváhejte se ptát. :)

Název společnosti

BOHO bobo

Obor podnikání

elegantní dětská móda

Cílová skupina

těhotné ženy, novopečené maminky + ti, kteří hledají krásný dárek k narození dítěte

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

- odráží ideu boho stylu, ale současně je jednoduché - buď celé nebo jeho stěžejní část je možné vyšít na oblečení / udělat cedulku k přišití (tj. žádné drobné detaily) - funguje dobře taky v černobílé variantě

Jaké návrhy byste neradi dostali?

- infantilní, dětské (necílíme na děti, ale na jejich rodiče) - indiánské (ano, v boho můžeme použít peříčka a třásně, ale neprodáváme indiánské čelenky :)) - s lapačem snů, šípem nebo s parožím (takové je každé druhé ve stylu boho, nicméně samotnému použití kruhu se nebráním)

Preferované barvy

syté (ne křiklavé, ne pastelové)


Výhry

5000 Kč

#1 #2 #3 #4
4200 500 300

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Zvýrazněný projekt
  • projekt na slepo

Nahraných designů: 58
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (4)

Nahrané designy: 58

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace