Logo pro novou advokátní kancelář

Zadáno uživatelem seccom v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Jsem mladá samostatná advokátka a hledám elegantní, minimalistické, decentní a snadno zapamatovatelné logo pro svou nově založenou advokátní kancelář.


Popis

Hledám elegantní, minimalistické, decentní a snadno zapamatovatelné logo pro svou nově založenou pražskou advokátní kancelář. S ohledem na vysoce konkurenční prostředí by logo mělo být něčím originální, zároveň ale nesmí působit laciným, vlezlým nebo nudný dojmem. Mělo by vyjadřovat profesionalitu, zodpovědnost, diskrétnost, empatii a svým způsobem i ženskost.
Logo musí obsahovat slovní spojení Kateřina Marounková, advokátní kancelář. 
Logo by nemělo být zbytečně konzervativní, ale rovněž ne příliš extravagantní. Logo by mělo obsahovat počáteční písmena mého jména, tedy K a M. Nechci logo v podobě jakéhokoliv tvaru nebo obrázku bez hlubšího smyslu.

Preferovaný formát loga:
.jpg
.png
.pdf 

Název společnosti

KATEŘINA MAROUNKOVÁ, advokátní kancelář (velká a malá písmena nechávám k úvaze)

Obor podnikání

Advokacie

Cílová skupina

Vybraní klienti (převážně obchodní společnost), kteří mají zájem o kvalitní právní služby.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Elegantní, minimalistické, profesionální a s trochou ženskosti Logo musí obsahovat název společnosti, tedy Kateřina Marounková, advokátní kancelář. Mělo by být postaveno na zákadě mých iniciálů. Logo by mělo působit profesionálně, svěže, ale zárověň přívětivě. Využití loga bude následující, webová stránka, vizitky, hlavičnový papír apod.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Kýčovité, překombinované a součaně také nechci, aby bylo přehnaně konzervativní a nudné. Rozhodně nemám zájem o logo, ve kterém se objeví vyobrazení paragrafů, psacích per, vah ani další tradiční symboly.

Preferované barvy

Preferuji decentnost a vkusnost. Předem bych vyloučila zelenou, žlutou, oranžovou a hnědou barvu. Naopak se nebráním odstínům červené, lila a purpurové. V čele kanceláře stojí žena, ale opravdu nechci něco ve stylu cukrové vaty. Logo musí být použitelně jak v barevné variantě, tak i v černobílé.


Výhry

3320 Kč

#1 #2 #3 #4
2800 350 170

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Zvýrazněný projekt
  • projekt na slepo

Nahraných designů: 46
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (2)

Nahrané designy: 46

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace