Logo pro soutěž Škola doporučená zaměstnavateli

Zadáno uživatelem VojtechDlouhy v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Vytvoření originálního loga (redesign současné loga) pro soutěž Škola doporučená zaměstnavateli, která je pod hlavičkou Klubu zaměstnavatelů sdružující elitní zaměstnavatele v ČR, jejich HR manažery a pomáhá jim s vytvářením silné značky HR. Cílem této soutěže je ocenit střední školy a fakulty vysokých škol, které nejlépe připravující své absolventy na zaměstnání. Hodnotný titul ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI udělený zástupci předních firem z celé České republiky je užitečnou zpětnou vazbou pro školy samotné, ale zejména cennou informací a vodítkem pro uchazeče, případně jejich rodiče hledající správnou volbu pro přípravu na budoucí kariéru svých dětí.

Značka

Škola doporučená zaměstnavateli

Popis

Škola doporučená zaměstnavateli je prestižní ocenění pro školy spolupracující aktivně s firmami. Soutěž je pod hlavičkou Klubu zaměstnavatelů, který sdružuje elitní zaměstnavatele v ČR, jejich HR manažery a pomáhá jim s vytvářením silné značky HR. Logo bude pro nový web, prezentaci na sociálních sítích, certifikáty a pro další propagační účely.

ZÁROVEŇ JSME ZADALI LOGO PRO KLUB ZAMĚSTNAVATELŮ, SOUTĚŽ ZAMĚSTNAVATEL ROKU A THE MOST DESIRED COMPANY. MÁTE TAK PŘÍLEŽITOST NAVRHNOUT VŠECHNY 4 LOGA.

Název společnosti

Škola doporučená zaměstnavateli

Obor podnikání

Vzdělání, HR

Cílová skupina

Malé, střední a velké firmy. Střední a vysoké školy. Odborná veřejnost.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Logo by mělo vystihovat: originalitu, inovaci, vyjímečnost, modernost, exkluzivitu – jsme jediní, kteří poskytují zpětnou vazbu na nejlepší školy v ČR, kteří aktivně spolupracují s firmami a zodpovědně připravují své studenty na život po škole. Preferujeme čisté linie, exkluzivní design, minimalistické barevné pojetí, popř. dobře zvolené kombinace barev k povaze soutěže a cílové skupině. V logu musí být prostor pro daný ročník (rok 2018).

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Nudné, nevýrazné.

Odkazy na řešení, která se vám líbí

Redesign současné loga (diplomu, ...) nebo návrh nový ve vztahu k logům pro Klub zaměstnavatelů, The Most Desired Company, Zaměstnavatele roku.

Odkazy na řešení, která se vám nelíbí

http://www.doporucenozamestnavateli.cz/

Preferované barvy

Minimalistické barevné pojetí, dobře zvolené kombinace barev ve vztahu k povaze soutěže.

Přílohy

[24.1. 11:54]
[24.1. 11:54]Výhry

3350 Kč

#1 #2 #3 #4
2800 350 200

Stav

Ukončeno

  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 12
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Vítězná cena (y) bude odeslána přímo vám vystavovatelem projektu pomocí jedné z následujících metod podle vašeho výběru:

Přejít na komentáře (2)

Nahrané designy: 12

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace