Logo pro sportovní klub Badminton Sharks Brno

Zadáno uživatelem votom v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Hledáme nové, jednoduché, moderní a zapamatovatelné logo pro náš klub Badminton Sharks sloužící ke kompletní prezentaci.

Značka

Badminton Sharks

Popis

Jsme badmintonový oddíl z Brna, který sdružuje děti, mládež a jejich rodiče. Na kurtech trávíme hodně času, a tak i logo na našich dresech a dalších reklamních předmětech nás doprovází den co den. Právě proto by logo mělo být výstižné a zároveň jednoduché, takové, které osloví, bude moderní a zaujme jak děti tak i dospělé. Do budoucna bude na našich nových webových stránkách, kterým by mělo dodat styl a příjemný design pro oko návštěvníka. 

Nechceme prosím šíleně barevné kombinace, komplikované prvky, agresivní pojetí, které by působilo příliš dravě nebo naopak příliš dětský návrh. Prosím o nápad, nikoli převzatou podobiznu z různých webových stránek a již existujících grafik.
 
Za klubového "maskota" máme žraloka. Rádi bychom aby se jeho motiv, či něco co ho charakterizuje, objevilo v našem logu. Používáme především nápis Badminton Sharks. Bylo by dobré ho do loga nějakým nápaditým fontem zakomponovat nebo zvolit variantu takovou aby byl nápis oddělitelný a použitelný také zvlášť (viz. přiložené odkazy s inspirací - logo Fjallraven).  

Nové logo bude využíváno především k reklamním účelům. Jelikož se textil dodávaný sponzorem mnohdy různí, je potřeba aby logo fungovalo v černobílé verzi a dalo se obarvit pro světlý textil na tmavou barvu a pro tmavý textil na světlou barvu. 

Logo může být navržené barevně, mělo by mít i černobílou variantu pro možné obarvení dle textilu. Doposud byla týmovou barvou fialová, ale konkrétní barvu nepreferujeme a na původním nelpíme.  

Z původního loga nechceme zachovat nic. Mělo by dojít k nějakému zjednodušení a modernizaci. Chtěli bychom profesionální logo, které bude jednoznačně charakterizovat náš klub a náš sport. Nové nápady a inovace jsou vítány. 

Našim cílem je vést mládež ke sportu a k fair-play. 

Název společnosti

Badminton Sharks Brno

Obor podnikání

sportovní klub

Cílová skupina

Hráči a jejich rodiče 7 - 50 let

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Naší představou je jednoduché, výstižné, lehce zapamatovatelné logo vhodné pro prezentaci našeho klubu (web, týmové oblečení, tiskoviny, reklamní předměty a další). Rádi bychom, aby logo charakterizovalo náš klub a hráči jej hrdě nosili na svých dresech. Očekáváme dodání loga v křivkách s ukázkou použití na světlém i tmavém podkladu. Logo manuál nepožadujeme.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Složité logo bez nápadu, kýč. Použití plastového míčku (košíčku), možné zapracovat péřový míček. Přehnaně agresivní vzezření žraloka. Přehnaně dětské logo. Podobu návrhu, který se dá na internetu najít.

Odkazy na řešení, která se vám líbí

http://kladhuset.se/wp-content/uploads/kladhuset-varumarke-fjallraven-800x233.png

Odkazy na řešení, která se vám nelíbí

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR0_1WbokjAxxSHI_qGWzC4jrsvtV9Qb0R8339mq55CKHIlmvewYg

Preferované barvy

Logo by mělo v černobílém provedení fungovat jak na tmavém, tak na světlém podkladu. V případě potřeby by mělo jít přebarvit.


Výhry

4050 Kč

#1 #2 #3 #4
3500 350 200

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt
  • projekt na slepo

Nahraných designů: 35
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (13)

Nahrané designy: 35

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace