MojeTerasa

Zadáno uživatelem Woodplastic-new v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Logo by mělo být čisté, svěží, nápadité a lehce zapamatovatelné. V rámci návrhu požadujeme zpracovat i černobílou variantu. Logo MojeTerasa musí „fungovat“ i na Facebooku, Instagramu a Pinterestu.

Značka

MojeTerasa

Popis

V rámci soutěže požadujeme návrh na nové logo Moje Terasa. Chceme ze značky Moje Terasa udělat lifestylovou záležitost, informující o zahradních trendech, tipech a radách, zahradních volnočasových aktivitách a typech na akce.

Logo by mělo být čisté, svěží, nápadité a lehce zapamatovatelné. V rámci návrhu požadujeme zpracovat i černobílou variantu. Logo MojeTerasa musí „fungovat“ i na Facebooku, Instagramu a Pinterestu.

Na tvorbu nového loga bude navazovat projekt nových webových stránek (redesign & redefinování obsahu). Stránka MojeTerasa má sloužit jako podpůrný PR a komunikační kanál produktů WoodPlastic®. Designově čistý, přehledný a moderní web/blog bude obsahovat články s tématikou života na terase. Články budou stavět na lifestylových inspirativních fotkách, referencích koncových zákazníků, tipech pro činnosti na terase a na zahradě, koupání, zahradničení, tipy na akce. Není to prodejní kanál, spíše zábavný, poradní, podpůrný, podprahový. Má být jednoduchý, estetický, moderní, designový a trochu i užitečný (tipy, rady). Cílem webu je, aby čtenář proklikl na „domovské“ stránky www.woodplastic.cz  anebo jen získal pozitivní pocit ze značky WoodPlastic®. V rámci návrhu loga prosím navrhněte i základní barevnost webu.

Moje Terasa má v současnosti logo i webové stránky www.mojeterasa.cz, jejichž obsah i design bude následně redefinován. Má i svoje stránky na Facebooku, které chceme jako komunikační kanál zachovat.

Proč chceme změnu (slabé stránky): současné logo je příliš univerzální, těžko zapamatovatelné a identifikovatelné, barevnost není „in“

Co bychom rádi zachovali (silné stránky):

Přírodní nádech loga

Název společnosti

WPC - WOODPLASTIC a.s.

Obor podnikání

Terasová prkna, ploty a fasádní obklady z WPC (z angl. wood-plastic composite, tj. dřevo-plastový kompozit, který se v našem případě skládá ze dřevní složky a HDPE (high-density-polyethylen) v poměru 60% ku 40%. Tento poměr zajišťuje, že výsledný produkt má pozitivní vlastnosti obou materiálů a potlačuje jejich negativa). Naše produkty vyrábíme v Čechách a prodáváme pod značkou WoodPlastic®. Využíváme k tomu americkou patentovanou licenci Strandex, která je lídrem v oblasti vývoje a výroby WPC na světě. Prkna WoodPlastic® se nemusí nikdy natírat, jsou stálobarevná po celou dobu životnosti, jsou vysoce odolná vůči počasí, UV záření i chlorované a slané vodě, mají protiskluzovou úpravu a nikdy netvoří třísky (www.woodplastic.cz). Terasová prkna WoodPlastic® se často používají u venkovních bazénů a vířivek.

Cílová skupina

Ženy (70%) a muži (30%) ve věku 25 – 65 let s vyššími příjmy. O nákupu terasy WoodPlastic® ve většině případů rozhodují ženy, často se jedná o ženy, příp. matky, které nepracují nebo jsou na mateřské/rodičovské dovolené a mají tak čas zjišťovat podrobnosti na internetu, např. na diskusních fórech. Ve většině případů používají pro vyhledávání informací smart phone nebo tablet. Naši zákazníci jsou většinou lidé s vyššími příjmy v produktivním věku (produkty WoodPlastic® mají vyšší cenovou hladinu), kteří mají rádi ZNAČKY představující moderní/cool trendy a kvalitu.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Logo by mělo být čisté, svěží, nápadité a lehce zapamatovatelné. V rámci návrhu požadujeme zpracovat i černobílou variantu. Logo MojeTerasa musí „fungovat“ i na Facebooku, Instagramu a Pinterestu. Proč chceme změnu (slabé stránky): současné logo je příliš univerzální, těžko zapamatovatelné a identifikovatelné, barevnost není „in“ Co bychom rádi zachovali (silné stránky): Přírodní nádech loga

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Univerzální, obecné, komplikované

Odkazy na řešení, která se vám líbí

https://www.megawood.com/de/

Odkazy na řešení, která se vám nelíbí

www.trex.com

Preferované barvy

Vyskytující se v přírodě


Výhry

3520 Kč

#1 #2 #3 #4
3000 350 170

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Zvýrazněný projekt
  • projekt na slepo

Nahraných designů: 42
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (7)

Nahrané designy: 42

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace