Návrh loga a rollupu

Zadáno uživatelem olchavovad v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Poptávám návrh/redesign loga, rollupu pro vzdělávací společnost pořádající semináře pro pedagogické pracovníky. Vítěz pak navrhne ještě template pro pravidelný newsletter pro zákazníky a leták s novinkami.

 

Značka

Olchavova.cz

Popis

Jsme firma vedená 2 ženami, záleží nám na osobním ženském přístupu, většina našich klientů jsou ředitelky škol, učitelky a vychovatelky (MŠ, ZŠ, SŠ) – ženy. Veškerá naše grafika by měla být ženská, čistá, ne přeslazená. Nejsme žádná anonymní velkovýrobna seminářů, žádné anonymní korporátní zasedačky a okoralé bagety na svačinu, ale pokoje s pavlačí a krbem a na svačinu kváskový chleba s domácí pomazánkou – to jsme my.


Nedávno jsme začali používat slogan Víte, proč vymřeli dinosauři? Nevzdělávali se! – je možné, ale není nutné na grafice použít (hlavně asi na rollupu).


Stávající grafika – máme webovou stránku www.olchavova.cz , která se nám líbí, nemáme potřebu ji dramaticky měnit. Potřebujeme tedy, aby poptávaná grafika byla kompatibilní s webovou stránkou, maximálně můžeme do webu zakomponovat nějaký nový grafický prvek, který v grafice vymyslíte – v takovém případě poprosíme také o návrh. Pokud by nás nějaký grafický návrh vyloženě nadchnul, uměla bych si představit i kosmetický redesign webu (s adekvátním navýšením rozpočtu), ale momentálně to není priorita.


1. KOLO SOUTĚŽE: "povinná jízda" je logo a rollup

2. KOLO SOUTĚŽE: v rámci výhry vítěz navrhne ještě i template pro elektronický newsletter a template pro tištěný leták


Veškeré podklady naleznete zde: https://drive.google.com/drive/folders/1Wq8EecDhpt8lLIkmxgV-jlglwe20Ou_V 


LOGO – stávající logo, viz příloha, vzniklo trochu na koleni vlastně jako ozdobný prvek na osvědčení, které dáváme účastníkům, proto ani není umístěno na webu. Na stávajícím logu se nám líbí: barevnost (dominantní “naše” zelená), ženskost, detail štepování. Naopak nelíbí se nám, že není kdovíjak profi a nefunguje ve zmenšené variantě. Logo by mělo fungovat na stávající webové stránce www.olchavova.cz – potřebujeme vidět náhled, jak logo funguje na naší stránce.


ROLLUP – 850 x 2000 mm, detaily pro technickou stránku grafiky viz příloha. Funkce rollupu – naše semináře pořádáme v pronajatých prostorách, kde si to chceme trochu vyzdobit, není cílem informovat o tom, CO děláme (na to máme jiné kanály), ale JAK to děláme. Na rollupu chceme www + telefon + odkaz na náš FB https://www.facebook.com/Olchavova.cz/ (+ může ale nemusí tam být slogan, viz výše) + následující odrážky:

  • Crème de la crème: spolupracujeme jen s těmi nejlepšími lektory v oblasti školství.

  • Témata – srdcovky: lektoři si volí témata sami podle toho, co je jim blízké, proto je to tak baví.

  • Sdílení: malý počet účastníků, kteří ochotně sdílejí své zkušenosti.

  • Dobře platíme: nejsme nejlevnější na trhu, mj. proto, že se snažíme dobře platit lektory, protože si myslíme, že si to zaslouží.

  • Počkáme na Vás: začínáme v 10:00 nebo v 11:00, aby stihli pohodlně dorazit účastníci ze všech koutů republiky.

  • Strašně nás naše práce baví: není co dodat… ;-)


Nechci žádnou fotku dětiček, ani lektora, žádné korporátní školicí schémata na flipchartu apod. Pokud použijete náš slogan Víte, proč vymřeli dinosauři? Nevzdělávali se! Určitě nechci nějaký dominantní prvek dinosaura.

 

 Přikládám referenční návrhy rollupů, které se mi líbí stylem, ženskostí a grafickými prvky.


TEMPLATE LETÁKU – Na seminářích rozdáváme všem účastníkům průběžně aktualizovaný seznam našich seminářů + jakési naše desatero, viz Text letáku v příloze, rozsah A4 oboustranně. Ráno to aktualizuji, vytisknu, rozdám, rychlovka. Chtěla bych vytvořit nějaký template, jehož obsah si budu moct snadno upravovat a updatovat ve Wordu nebo v PowerPointu, aniž by se mi rozsypal formát. Nechci moc velké barevné plochy (kvůli kvalitě tisku na obyč. inkoustovce), spíš drobné grafické prvky, prostě hezký profi layout.


TEMPLATE NEWSLETTERU – Našim klientům posíláme pravidelné newslettery jako pozvánky na naše semináře, viz příloha. Struktura je v 90% případů stejná – úvod, název semináře, kdy, kde, co + na konci výpis všech ostatních seminářů (máme potvrzeno, že byť je tento výpis dlouhatánský, sledují jej více, než naše webovky, takže má své opodstatnění). Naši klienti se registrují v naprosté většině případů právě na základě těchto pozvánek, proto jsou pro nás klíčové.

Název společnosti

Olchavova.cz

Obor podnikání

Vzdělávání pedagogických pracovníků

Cílová skupina

Pedagogičtí pracovníci – ředitelé, zástupci, učitelé, vychovatelé – většinou ženy, ale ne jenom (85% ženy) ze všech stupňů škol – mateřské, základní, střední.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Návrhy by měly všechny dohromady ladit s našimi webovkami, měla by z nich být cítit ženskost (viz Pinterest po zadání „feminine design elements“).

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Návrhy, které půjdou vyloženě proti barevnosti a stylu našich webovek. Nechci fotky žádných lidí, nechci žádný infantilní prvek cílící na mateřské školy apod.

Preferované barvy

Barevnost našich webových stránek.


Výhry

10000 Kč

#1 #2 #3 #4
9000 700 300

Stav

Ukončeno

  • Zvýrazněný projekt
  • projekt na slepo

Nahraných designů: 44
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Vítězná cena (y) bude odeslána přímo vám vystavovatelem projektu pomocí jedné z následujících metod podle vašeho výběru:

Přejít na komentáře (13)

Nahrané designy: 44

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace