Název značky dětského a dámského oblečení

Zadáno uživatelem lucalas v kategorii Ostatní design

Zadání projektu

Rychlý popis

Hledáme název pro značku s ručně šitým dětským a dámským oblečením.

Značka

Zatím bez značky

Popis

Milí tvůrci,
v této soutěži bychom chtěli vybrat název pro naši novou značku dětského (a později i dámského) oblečení.

Oblečení je šité z kvalitních bavlněných úpletů (většina z nich je v bio kvalitě, vhodná pro alergiky, děti s atopickým ekzémem...), všechny jsou vyrobené v zemích EU a mají příslušné certifikáty kvality.

Důraz klademe zejména na kvalitu šití, oblečení ručně stříháme a šije ho zkušená precizní krejčová.

Další naší předností je originalita vzorů - v celé Evropě vyhledáváme malé neokoukané výrobce a dodavatele, kteří se do České republiky ještě nedostali. Nyní také pracujeme na vlastních originálních potiscích úpletů.

A teď k zamýšlenému názvu (omlouvám se, že to bude trochu delší).

Naše značka nebude úplně nová, stejnému oboru jsem se předchozích 2,5 roku vcelku úspěšně věnovala se svojí švagrovou. Bohužel se rozešly naše pohledy na to, jakým směrem se má naše značka ubírat dál, proto jsme spolupráci ukončily. Značku a vše s ní spojené jsem nechala švagrové, potřebu začít úplně odznova mám i z jiného důvodu.

Kromě nové značky začínáme s manželem nově i v osobním životě - v lednu nám zemřela sedmitýdenní holčička, jen tak, v autosedačce při cestě na nákup; závěr vyšetřování - syndrom náhlého úmrtí. Její smrt nám naprosto převrátila život, strašně nás to zasáhlo, ale to nejen negativně, paradoxně nám to i mnohé do života přineslo. O mnoha věcech začínáme přemýšlet úplně jinak, v úplně jiných rozměrech. Najednou vidíme, co je opravdu důležité a podstatné. Bohudík máme ještě dvě úžasné děti, kvůli kterým víme, že musíme jet dál. Nenechají nás fungovat jen tak napůl, musíme fungovat stoprocentně. Každý den nám dodávají motivaci jít dál, jsou náš pohon, vítr do plachet. Časem si pak uvědomíte, že i všechno ostatní, co děláte, nemá smysl dělat napolo, ale naplno. Nemá cenu věnovat energii a čas něčemu, s čím nejste ve výsledku úplně stoprocentně spokojení (zde je právě začátek konce spolupráce se švagrovou).

 
Nový rozjezd má pro nás tedy přesah i do osobní sféry. Název by proto měl slučovat všechny tyto aspekty a napovídat, že se jedná celkově o nový začátek a že do toho (ať už je to naše značka, nebo život celkově) jdeme naplno. Napadala nás slova jako restart, nanovo, znovu, naplno, stoprocentně, na100pro, po svém..., vše má bohužel registrovanou cz doménu.

ZÁKLADNÍ POŽADAVKY NA NÁZEV:
- název by měl vycházet z požadavků blíže rozepsaných v popisu
- ideálně 1-2 slova (jakýkoliv slovní druh) (+ např. předložka) 
- může být i novotvar, nebo složenina více slov
- nebráníme se ani názvu cizojazyčnému, ale natolik obecně srozumitelnému, že mu bude rozumět i ten, kdo daný jazyk neovládá
- volná doména .cz

Na základě vybraného názvu bychom zde pak chtěli uspořádat soutěž o logo a vizitky.

Obor podnikání

výroba dětského a dámského oblečení

Cílová skupina

Ženy jakéhokoliv věku (maminky nakupující pro své děti, babičky pro vnoučata; dámské oblečení 20 - 60 let), střední a vyšší příjmová kategorie (vzhledem k ceně používaného materiálu a ruční práci je prodávané oblečení dražší než to zakoupené v obchodních řetězcích)


Výhry

2000 Kč

#1 #2 #3 #4
1600 300 100

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt
  • projekt na slepo

Nahraných designů: 33
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Ostatní design

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (0)

Nahrané designy: 33

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace