Nové logo pro golfovou značku oblečení

Zadáno uživatelem Ivetaaaaa v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Colorido je golfová módní značka, která se bude zaměřovat na výrobu „pro golf“ nevšedního oblečení, především na kalhoty a sukně. 

Značka

Colorido.golf

Popis

Většina golfových značek je stylově spíše konzervativní, volí usedlé vzory i barvy. Proto bude Colorido odlišná a kontroverzní. V Americe existuje konkurence, které se podařilo prorazit a změnit pohled na golfové oblékání. To má Colorido za úkol v Česku.

Název společnosti

Colorido.golf --- Webovky budou www.colorido.golf

Obor podnikání

Produkce golfového oblečení

Cílová skupina

Golfisté (muži i ženy) ve věku 15-45 let, kteří nejdou s davem.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Prvotně by se měl používat název a logo Colorido.golf. Pouze v případě, že by to nešlo, bylo by to komplikované/dlouhé (např. při výšivce na oblečení), používalo by se pouze Colorido. Budou tedy v podstatě dvě varianty, jedna plná a druhá bez „.golf“. -------------------- Logo by mělo být moderní, jednoduché, hezky zvolný font. Logo by nemělo být moc složité či přeplácané, přesto by mělo být rozpoznatelné. Mělo by být charakteristické buď zvoleným fontem, nebo nějakou specifikací, jako je „A“ u Alberto viz. Odkazy, které se vám libí. -------------------- Moc firem, které mají v logu i doménu jsem nenašla, v Česku pouze cz.nic či czc.cz. Prosím o zvolení domény .golf originálnějším způsobem, ne stejně velkým fontem jako Colorido, aby nebylo logo až příliš dlouhé. V případě cz.nic to samozřejmě nevadí, ale u Colorido by to bylo až příliš dlouhé. https://www.nic.cz/ -------------------- Nezáleží na tom, jestli bude COLORIDO v logu v kapitálkách nebo klasicky Colorido pouze s velkým "C".

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Vyvarovat se zakomponování obrázků (např. golfový míček či vlajka atd). Viz link č. 1 v Odkazy na řešení, která se vám nelíbí. Nevolit písma, která jsou špatně čitelná (např. psané písmo). Viz link č. 2. Vyvarovat se příliš složitým logům – musí být snadné logo vyšít na oblečení. Viz link č. 3. Není potřeba vytvářet speciální znak, který bude zakomponován do loga (např. modré kosočtverce u loga Dropboxu). Viz link č. 4.

Odkazy na řešení, která se vám líbí

https://www.alberto-pants.com/en/golf/ , https://www.taylormadegolf.eu/ , https://shop.mango.com/cz

Odkazy na řešení, která se vám nelíbí

LINK 1: https://1url.cz/aMFIa -------------------- LINK 2: https://1url.cz/sMFI3 -------------------- LINK 3: https://1url.cz/rMFIV -------------------- LINK 4: https://www.dropbox.com

Preferované barvy

Protože vzory kalhot jsou hodně výrazné, zvolila bych takové logo, které by se na webu či vizuálech netříštilo s barevnými látkami, tzn. pouze černo-bílé.

Přílohy

[07.3. 14:20]Výhry

4222 Kč

#1 #2 #3 #4
3700 352 170

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Zvýrazněný projekt
  • projekt na slepo

Nahraných designů: 58
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (4)

Nahrané designy: 58

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace