Nové logo pro obchod se značkovým oblečením

Zadáno uživatelem Rioter76 v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Poptáváme tvorbu propracovaného, jednoduchého, elegantního moderního loga s názvem obchodu doplněného o vhodné nové grafické prvky, případně prvky z našeho stávajícího loga. Logo budeme používat pro eshop, vizitky, visačky a další marketingové materiály


Značka

BIGGIE

Popis

Již 10 let provozujeme obchod se značkovým oblečením nadměrných velikostí a letos bychom po nepříliš úspěšném loňském roce rádi obchod opět "nakopli" novým eshopem, na kterém bychom se již chtěli prezentovat i novým logem. Chystáme zbrusu nový eshop, kde se chceme zaměřit zejména na eleganci a jednoduchost. Naše staré logo obsahovalo nápis BIGGIE Big & Tall a grafiku hrocha, který je naším poznávacím znamením. V novém logu bychom určitě chtěli název obchodu BIGGIE, dodatek Big & Tall již nepoužíváme. Moc se nám líbí písma psaná v kapitálkách, kde je první písmeno větší než ostatní (viz loga Arnold, Tiffany a Ralph Lauren). Pokud by byl v logu zapracován hroch, nebráníme se tomu, ale není to podmínkou. Taktéž se nebráníme nápisu nadměrné velikosti, případně zapracování roku 2008, kdy byl náš obchod založen. Opravdu nemáme představu o tom, jak by mohlo logo vypadat, ale určitě se chceme vizuálně posunout do jakoby dražšího segmentu a rádi si necháme od profesionála poradit. Logo bychom rádi měli ve variantách tmavě modré pozadí a bílé loga a obráceně a v souborech, které budeme moci používat na webu i v tisku a zájem bych měli na případné budoucí spolupráci.

Dodatečný popis

[04.1. 23:26]

Velice se omlouvám, jen bych rád upřesnil, že se jedná o obchod pouze s pánským značkovým oblečením nadměrných velikostí. Moc děkuji.


Název společnosti

BIGGIE - nadměrné velikosti

Obor podnikání

Kamenný obchod a eshop s oblečením nadměrných velikostí

Cílová skupina

Muži a jejich partnerky z vyšší příjmové skupiny vzhledem k cenám v našem obchodě. Našimi zákazníky jsou ale i ostatní muži nadměrných parametrů, kteří mají problém sehnat kvalitní značkové oblečení ve své velikosti.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Jednoduché, elegantní a moderní logo, které bude lehce zapamatovatelné

Preferované barvy

Nový eshop bude v kombinaci velmi tmavě modré barvy (viz loga, která se nám líbí) a bílé.

Přílohy

[04.1. 16:24]
[04.1. 16:24]
[04.1. 16:24]Výhry

6000 Kč

#1 #2 #3 #4
5000 700 300

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt
  • projekt na slepo

Nahraných designů: 104
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (11)

Nahrané designy: 104

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace