Nové logo společnosti

Zadáno uživatelem Borovec v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Zadáním je vytvoření nového loga společnosti ve dvou základních variantách.

Značka

AXANT

Popis

Hlavním podnikatelským zaměřením společnosti AXANT jsou investice do nemovitostí a jejich správa a pronájem. Společnost staví na dlouholetých zkušenostech v oboru, flexibilním přístupu a v neposlední řadě na korektním a spolehlivém jednání. Rozsah působení zahrnuje především obchodní, stavebně technickou, právní a ekonomickou činnost v oboru nemovitostí.

Nově vytvořené logo by mělo vyjadřovat na jedné straně tradici, solidnost a dlouhodobou znalost oboru a na straně druhé schopnost přinášet nová řešení ať už se jedná o stavebně technická řešení, otázky architektury, designu, použití moderních technologií či návrhy vlastního využívání nemovitostí. 

Konkrétní podoba loga by mohla také odrážet smysl obsažený v samotném názvu AXANT. Základem slova je francouzské AXE - osa. Význam AXANT pak lze z francouzštiny volně přeložit jako zaměření, soustředění, orientování (podle osy). V anglickém jazyce jsou odpovídajícími výrazy aligning, focussing. V podobě loga by tedy měla být obsažena základní myšlenka: sblížení s názorem obchodního partnera (jeho pochopení) a zaměření se a soustředění na řešení jeho požadavků. To vše v oboru, ve kterém se firma pohybuje (popsáno výše).

Zadáním je vytvoření dvou variant loga.
1. varianta: AXANT a.s.
2. varianta: AXANT reality

Pro lepší posouzení přivítáme i návrh použití loga na vizitkách a hlavičkovém papíře.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Klidné vyvážené logo vyzařující vztah k technickým záležitostem s oživujícím prvkem, kterým může být použití barevné kombinace nebo grafického prvku. Sofistikovaný a propracovaný styl s důrazem na detail.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Příliš efektní a abstraktní návrhy s použitím mnoha barev, historizující či jinak napodobující nějaký existující známý vzor.


Výhry

10350 Kč

#1 #2 #3 #4
9900 300 150

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 273
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (58)

Nahrané designy: 273

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace