Nový moderní polep firemních dodávek

Zadáno uživatelem gapacz v kategorii Ostatní design

Zadání projektu

Rychlý popis

Nové polepy nových firemních vozů značky MERCEDES - BENZ Sprinter stříbrné barvy + umístění stejného návrhu na vlek.

Popis

NÁŠ "PROBLÉM":
Naše společnost působí ve dvou relativně odlišných oborech:
a) realizujeme betonárny,
b) vážící systémy (váhy)

A my bychom potřebovali kreativně zpracovat polepy tak, abychom na dodávkách mohli prezentovat oba obory - "netradičně vystihnout naše obory činnosti na jednom místě" - chápeme to jako určitou výzvu a věříme, že i vy se na to budete dívat podobným způsobem :)


PŘEDMĚT SOUTĚŽE:
V rámci soutěže samotné nám stačí zpracování vizualizací a náhledů - primárně jde o nalezení grafika a kreativního přístupu, se kterým to dotáhneme do konce. Soutěží část je tedy připravena tak, abyste nemuseli investovat zbytečně mnoho času pro samotnou účast.

Své vizualizace prosím aplikujte na blueprinty (v příloze), které jsou přesným nákresem daného modelu.

Bližší popis vozu: Jedná se o zcela nové MERCEDES - BENZ Sprinter a navíc jde o variantu, která je specifická a ani pro ně nemáme odpovídající fotografii - zatím v podstatě neexistují, jsme první, kdo je objednal. Našli jsme pro vás ale fotografii, kde je vůz velmi podobný - jen tam nejsou některé individuální úpravy (v příloze jako "priblizna-podoba.jpg"). Vozy nám budou dodány až někdy v září. Důležitou informací je, že budou mít stříbrnou barvu + nárazník je extra lakovaný. Jedná se o prodlouženou 5ti místnou verzi s neproskleným nákladovým prostorem. 


CO BUDE MUSET DODAT VÍTĚZ:
Náš vozový park obsahuje i starší vozy SPRINTER 2013 stejné konfigurace. Budeme tedy potřebovat dodat i modifikaci STEJNÉHO návrhu i pro tyto vozy, budeme je muset přelepit. Nebudou tam žádné jiné prvky, jen se bude muset návrhy přizpůsobit rozměrům, které jsou velmi blízké, jelikož jde o stejné modely. Do příloh jsme Vám dali fotografii "stare-polepy-dodavek.jpg" - na ní se můžete podívat, jak staré polepy zaměřené jen na váhy vypadaly + přesvědčit se, že jsou si vozy velmi podobné.

K dispozici máme i vlek, na kterém je plachta, na kterou bychom chtěli polep umístit též. Jednalo by se nám opět o "zopakování" stejného návrhu na jinou plochu (zde už samozřejmě zcela odlišnou). Do přílohy dáváme soubor "plachta.pdf" pro představu o rozměrech.

Veškeré zbývající podklady (blueprinty a specifikace) budou vítězi samozřejmě dodány. Nyní Vás nebudeme technickými detaily tolik zavalovat - v soutěži přeci jen jde hlavně o ten nápad.


VÍCE O NAŠÍ PŘEDSTAVĚ:
- Na polepu nechceme žádné fotografie (ani produktové) - jde nám o čistý grafický návrh. Proto ani žádné fotografie nedáváme k dispozici. 

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
ADMIN EDIT: 
Tento bod v zásadě už neplatí (blíže viz. komentáře). Zadavatel usoudil, že určitá averze k fotografiím byla z toho důvodu, že tam nechtěl mít slona, kterého na webu používají (aby to nevypadalo jako kdyby působili v oboru zaměřeném na zvířata).

Využití fotogrfií je tedy nakonec přípustné.

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

- nejdůležitější pojmy z našeho působení: BETONÁRNY, VÁHY, SERVIS 24
- chtěli bychom, aby na první pohled zaujal design a pak slova z předchozího bodu
- je velmi důležité, aby lidé pochopili, že jsme výrobci těchto zařízení
- lidé by měli též vnímat, že jsme rodinná firma založená v roce 1990
- na polepu musí být naše logo (v příloze)
- na návrhu musí být přítomny kontakty:
http://www.gapa-servis.cz/ + 420 724 006 106


VÍCE O NAŠÍ SPOLEČNOSTI:
Základním zdrojem dalších informací pro vás mohou být naše webové stránky http://www.gapa-vahy.cz/ (zaměřené výhradě na váhy), http://www.gapa-servis.cz/ (web, na kterém jsou prezentovány všechny naše služby vč. betonáren).

Vzhledem k tomu, že očekáváme do určité míry kreativní návrh, kde se budou dva základní obory činnosti propojovat, tak jsme si nedovolili vypsat vám konkrétní požadavky na texty na polepech - abychom vás v kreativitě neomezili. V komentářích pod projektem jsme k dispozici pro případné dotazy a konzultace Vašich nápadů a návrhů. 

Naše společnost působí v oboru realizací betonáren a vážicích systémů (vah). Realizujeme betonárny na klíč vč. kompletního řízení procesů (automatizace). 

Druhý obor činnosti jsou dodávky vah všech druhů a typů. Vyrábíme a přeprodáváme váhy od laboratorně přesných vah po vážení nákladních vozidel a vlaků. 

Na všechna tato zařízení poskytujeme záruční i pozáruční SERVIS. Mezi jedny z našich předností patří SERVIS do 24 hodin. Dále přesnost a spolehlivost. V našem oboru jsou tyto přednosti velice důležité. Jsme ryze česká a rodinná společnost působící na trhu přes 25 let.

Název společnosti

GAPA cz a.s.

Obor podnikání

Strojírenství

Cílová skupina

Provozovatelé betonáren, uživatelé vah a vážicích systémů

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Moderní design. Představení společnosti v oborech působení.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Moderní, netradiční a vystihující.

Preferované barvy

Černá, bílá, bordó.

Přílohy

[06.12. 10:41]
[06.12. 10:41]
[06.12. 10:42]
[06.12. 10:42]
[06.12. 10:42]



Výhry

8000 Kč

#1 #2 #3 #4
7000 700 300

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt
  • projekt na slepo

Nahraných designů: 27
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Ostatní design

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (10)

Nahrané designy: 27

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace