Polep stánkové prodejny s cupcaky a zmrzlinou

Zadáno uživatelem Koutny v kategorii Ostatní design

Zadání projektu

Rychlý popis

Poptáváme grafický návrh polepu pro stankovou prodejnu zabývající se prodejem cupcaků a zmrzliny.

Popis

Poptáváme grafický návrh polepu pro stánkovou prodejnu zabývající se prodejem cupcaků a zmrzliny. 

Návrhy prosím vsaďte do 3D vizualizací stánku číslo 2 (varianta bez ledniček a se zmrzlinou), které naleznete v příloze. 

Výherce požádáme, aby stejnou grafiku vsadil i na další 3 varianty stánků, které se trošičku liší. Stanky jsou bud s/bez zmrzliny a ty jsou s/bez lednic. Dohromady tedy 4 varianty.

Obor podnikání

Prodej cupcaků a zmrzliny

Cílová skupina

Primární cílovou skupinou jsou dívky a chlapci ve věku teenagerů až muži a ženy do věku cca 30 let, žijící ve větších městech, např. Praha, Brno, Ostrava. Jedná se buď o studenty, kteří dostávají kapesné nebo si přivydělávají, nebo o osoby s průměrným až lehce vyšším příjmem. Mladší ročníky mají rády věci a potraviny, kterými se mohou pochlubit např. na sociálních sítích. Dále primární cílovou skupinu tvoří muži a ženy, kteří si rádi dopřejí malý osobní zážitek. Většina z nich má povědomí o nových trendech jak v oblečení, tak i v potravinách. Mnoho z nich bylo na cestách a ochutnali jiné potraviny, a proto je úmyslně vyhledávají i doma. Cupcaky si kupují cíleně, protože jim chutnají, někteří z důvodu, že vypadají dobře a jsou „cool“.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Polep by měl vycházet z firemních barev (viz. příloha): buď čistě růžový, čistě zelený nebo růžovozelený. Možno doplnit grafiku bílou barvou (neměla by převládat nad firemními barvami, použít jako doplňkovou). Možno si hrát se sytostí barev. Chtěli bychom logo Hello cupcake! mít někde na přední straně (např. na opláštění u pokladny), slogan Rozdávej radost! (např. na opláštění u kávovaru, pokud možno ve fontu: SIGN PAINTER  HOUSE SCRIPT a logo Hello icecream! někde vedle zmrzlinové vitriny(např. na opláštění před dřezem). Můžete samozřejmě zvolit jiné rozmístění log a sloganu, ale mělo by být zachováno pravidlo, že logo Hello cupcake! by mělo byt někde na přední části, kde je vitrína s cupcakes a k tomu někde na stejné straně slogan a logo Hello icecream! by mělo být na přední straně, kde je zmrzlinová vitrína.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Tuctové, bez myšlenky

Preferované barvy

Viz. příloha

Přílohy

[21.7. 14:54]Výhry

5000 Kč

#1 #2 #3 #4
4500 300 200

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Zvýrazněný projekt
  • projekt na slepo

Nahraných designů: 15
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Ostatní design

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (0)

Nahrané designy: 15

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace