Potisk hrnků

Zadáno uživatelem gapacz v kategorii Potisky reklamních předmětů

Zadání projektu

Rychlý popis

Jedná se o vytvoření designu potisku hrnků, který bude aplikován metodou pískování. Hrnky budou ve dvou velikostech. Grafika bude pouze jedna.

Značka

GAPA cz a.s.

Popis

Jsme rodinná firma působící ve strojním oboru již 25 let. Dodáváme a servisujeme vážicí zařízení po celé Evropě. Společnost je rozdělena do třech divizí. Betonárny, váhy a kovovýroba. Pro přiblížení našich služeb se podívejte na: www.gapa-servis.cz

Naší největší předností je přesnost, spolehlivost a rychlost reakce. Po ČR reagujeme na servis do 24 hodin. Přesnost je v našem oboru velmi důležitá. Výroba vah a vážicích zařízení je velmi choulostivá záležitost.

Rozhodli jsme se, že si necháme vytvořit nějaký originální potisk na hrnek, který by naši činnost vhodně a atraktivně vystihoval. Sloužil by jako upomínkový předmět pro naše zákazníky, kterými jsou především betonáři a uživatelé vah.

Pro nás a pro několik poptaných agentur je velice těžké navrhnout jednotný design tak, aby reprezentoval naši firmu v oboru betonu a v oboru vážicí techniky. Věříme, že pro vás to bude výzva a dostaneme nějaká zajímavá a odvážná řešení. Byli bychom rádi, kdyby tento hrnek byl nejoriginálnějším hrnkem pod sluncem v rámci zmíněných oborů naší činnosti. Jde nám hlavně o výstižný design. Nebojíme se nadsázky. Od grafiky očekáváme spojení všech uvedených elementů (oborů). Ať hrnek dostane ředitel závodu, míchač na betonárně, obsluha automobilové váhy, nebo náš dodavatel náhradních dílů, měl by poznat, že se jedná o firmu GAPA. Naši zákazníci očekávají od dodaného zařízení naprostou kvalitu a dokonalou přesnost. Kg je kg, nebo m3 betonu má přesně nadávkované frakce.  

Jak již bylo uvedeno, tak technologie popisu hrnku bude pískování (návrh nebude mít více barev, jde nám jen o motiv). Ve velikosti viz. přiložené soubory.

Z návrhu bychom následně rádi vycházeli při přípravě potisku pro kalendáře.

Název společnosti

GAPA cz a.s.

Obor podnikání

Strojírenství

Cílová skupina

Obsluha betonáren, obsluha vah i vedoucí pozice.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Naprosto jednoduchá. Nový hrníček, který od nás zákazník dostane, nahradí hrníček starý.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Staré a otřepané.

Preferované barvy

Preferujeme návr pro pískování.

Přílohy

[23.10. 8:10]
[23.10. 8:10]
[23.10. 8:11]Výhry

2300 Kč

#1 #2 #3 #4
2000 200 100

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 15
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Potisky reklamních předmětů

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (2)

Nahrané designy: 15

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace