Re-design loga MOTOPRINT

Zadáno uživatelem motoprint v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Re-design loga e-shopu MOTOPRINT, viz www.motoprint.eu. Logo vzniklo velmi narychlo "v bojových podmínkách" a zaslouží si re-design.

Značka

motoprint

Popis

E-shop MOTOPRINT nabízí speciální polepy na ráfky motorek v různém technickém i grafickém provedení. Původní zaměření značky MOTOPRINT se nyní mění a budou přibývat další produkty pro milovníky jedné stopy. Kromě polepů kol tak přibudou tankpady, fuel-cap pady, ale i kompletní wrapping motorek. K tomu asi nějaký merch jako čepice a trika. 
Současné logo je postaveno na fontu Planet Kosmos, které se nám moc líbí, ale v zásadě není podmínkou. Může zůstat jako součást řešení, ale nutně nemusí. Jen se nám líbí dynamika těch tahů.
V zásadě si vystačíme jen s logotypem bez další malůvky jako loga, ale možná nějaký drobný grafický prvek bude přínosem. Určitě ne rotující kola, viz rozšíření sortimentu. Ale logo by mělo mít tolik zmiňovanou dynamiku vycházející z toho, pro jakou cílovku je určen.
Cílem je jednoduché logo, které lze zpracovat i jako řezanou grafiku. Také bychom uvítali (kromě barevné verze) i černobílou mutaci loga. Jak je psáno v popisu, jsme v zajetí bílé - modré - červené, ale netrváme na nich. Navíc v CMYKu vypadají zmíněné barvy dost unyle.
 

Dodatečný popis

[23.7. 8:06]

Ještě si dovolím jednu malou komplikaci k zadání. U některých aplikací loga - ať už na produkty nebo pro marketingové účely - nám vyhovuje design loga v horizontálním uspořádání. Tedy písmena MOTOPRINT (či motoprint) v jedné řadě za sebou. V jiných případech by se nám zase hodilo logo kompaktnější - typicky avatary pro sociální sítě apod. Pokud by se toto podařilo v návrhu zohlednit, bylo by to velké plus. Chápu, že profesionální grafika má jistá pravidla a zákonitosti a pokud logo bude skvěle vypadat v jedné či druhé variantě a nelze jej jednoduše kombinovat, pak na tom pochopitelně netrváme. Avatar resp. kompaktní formát může nahradit nějaký jednoduchý grafický symbol v logu nebo jen písmena MP. No, nejsme grafici, a proto jsme se obrátili na vás :)

Děkujeme

PH - Motoprint


Název společnosti

MOTOPRINT | Printrinity s.r.o.

Obor podnikání

Prémiový digitální tisk

Cílová skupina

Motorkáři :-)

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Svěží, dynamické, barevně střídmé :-)

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Nudné

Preferované barvy

Jsme v zajetí trojkombinace červené - modré - bílé, ale není podmínkou :-)

Přílohy

[21.7. 7:38]Výhry

7500 Kč

#1 #2 #3 #4
6000 1000 500

Stav

Hodnocení

  • Garantovaný projekt
  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt
  • projekt na slepo

Nahraných designů: 52
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (7)

Nahrané designy: 52

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace