Redesign Loga pro Modřanská optika

Zadáno uživatelem Benda v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Dobrý den, hledáme návrh od šikovného a kreativního grafika, který dokáže redesignovat naše současné logo pro prodejnu standardních dioptrických brýlí Modřanská optika. S vítězem budeme rádi dlouhodobě spolupracovat.

Značka

Modřanská optika

Popis

Jsme kamenná prodejna zabývající se měřením zraku a prodejem standardních dioptrických brýlí, na trhu fungující od roku 2009. Prodejna se nachází na Praze 4 v Modřanech. Sortiment služeb a produktů: od měření zraku, nákupu dioptrických brýlí až po doplňky v podobě pouzder, šňůrek na brýle atp. Zákazníci jsou převážně z blízkého okolí ve věku 30+

Důvodem změny současného loga je rozšíření sortimentu o sportovní dioptrické brýle převážně pro cyklisty, běžce, plavce a přidružené sporty. Z nového loga musí být jasně pochopitelné naše cílení na výše uvedené zákazníky: sportovce a standardní nositele dioptrických brýlí. Nechceme měnit název Modřanská optika. Logo využijeme v online marketingu, vizitkách, prodejně,...všude.

Výstupem práce designera by mělo být logo v různých rozměrech pro využití ve všech dostupných marketingových materiálech, včetně velkoplošného tisku na výlohu prodejny.

Dodatečný popis

[25.10. 18:41]

Z loga musí být jasně pochopitelné zaměření na standardní dioptrické a sportovní dioptrické brýle. Více detailů v popisu projektu. 


[29.10. 20:38]
Hledáme logo, které nebude jen vizuálním popisem zadání (sportovní i dioptrické brýle v optice), ale bude utvořené prostřednictvím nápadu a zkratky, ale zároveň bude minimalistické a vizuálně kompaktní. Prosím, nepoužívejte oko - v optikách často využívaný prvek.

Příklady:


Název společnosti

Developtic s.r.o.

Obor podnikání

oční optika

Cílová skupina

Současní zákazníci jsou převážně z blízkého okolí různého věku, v průměru 30+Cílovou skupinu chceme rozšířit o sportovce požadující dioptrické sportovní brýle. V dochozí vzdálenosti cca 200m se nachází cyklostezka Pha - Vyšehrad - Zbraslav. Zákazníkovi přineseme výhodu možnosti výběru sportovních dioptrických brýlí z široké škály značek s možností zabroušení dioptrických skel přímo na místě. Cílíme převážně na: cyklisty, běžce, in-line brusle a plavecké brýle.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Co potřebujeme: Chceme redesignovat současné logo z důvodu: 1) rozšíření portfolia o sportovní dioptrické brýle (značky př. Rudy Project, R2, Relax, Demetz, Sziols,...) 2) modernizace loga po 10ti letech 3) LOGO následně budeme používat na všech dostupných materiálech (prodejna, vizitky, web, on-line marketing,...) Logo musí obsahovat název: Modřanská optika. Název Modřanská optika může být v jednom či dvou řádcích. Z loga musí být jasně pochopitelné, že Modřanská optika prodává jak standardní dioptrické brýle, tak sportovní sluneční dioptrické brýle

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Nečitelné, přeplácané logo s křiklavými barvami, ze kterého nebude zřejmé spojení služeb standardních dioptrických a sportovních dioptrických brýlí.

Preferované barvy

současné modrá barva není podmínkou - viz: http://modranskaoptika.cz/


Výhry

5000 Kč

#1 #2 #3 #4
4100 550 350

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 69
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (3)

Nahrané designy: 69

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace