Redesign webových stránek Slůně - svět jazyků: jazyková škola a překladatelská agentura - VÝHRY NAVÝŠENY

Zadáno uživatelem JazSk_Slune v kategorii Webové stránky

Zadání projektu

Rychlý popis

Rozhodli jsme se, že je načase provézt kompletní redesign naší webové prezentace. Máme připravenou novou strukturu, takže aktuální web neberte jako zdroj inspirace, právě naopak. 

Značka

Slůně - svět jazyků

Popis

O Slůněti

Slůně je 10.největší jazyková škola v ČR a jedna z důležitých překladatelských agentur. Máme pobočky v Ostravě, Praze, Plzni a Brně, ale výuka probíhá po celé republice, překlady a tlumočení také v zahraničí. Na trhu působíme již více než 20 let a od začátku stojíme na hodnotách DOORS (tedy Důvěry, Odbornost, Otevřenost, Respekt a Spolehlivost), kdy říkáme: "Otevřeme Vám svět". Jsme hrdým členem Asociace jazykových škol ČR.

Mezi naše přednosti patří náš přístup a postup spolupráce se zákazníky. Stejnou mírou pracujeme také na spolupráci s našimi lektory a překladateli, které pečlivě vybíráme.

Spolupráce s firmami je vždy na klíč a přitom dbáme na to, aby si lektoři s klienty "sedli" i po stránce osobnostní. Opravdu dbáme na to, že klientům nabízíme nejvhodnější řešení - nebojíme se ani inovativních přístupů a metod výuky.

Od roku 2012 jsme také testovací středisko ETS, což nás opravňuje k provádění certifikovaných jazykových zkoušek TOEIC, WiDAF a TFI.

Pro bližší seznámení doporučujeme přečíst poslední novinky na aktuálním webu.

Návrhy v rámci soutěže
V rámci soužete nám stačí poslat návrh homepage a dvou stránek služeb. Přikládáme kompletní wireframy a pro účely soutěže stačí HP (wireframes str. 1 a 2, mobile str. 16 a 17)  + Firemní výuka (str. 4) + Překlady (str. 5)

Chtěli bychom vidět návrhy jak v desktop tak mobilní verzi.

Součásti návrhu očekáváme také termín očekávaného dokončení celkového projektu v případě spolupráce. Případně harmonogram prací.

Od vítěze soutěže očekáváme následně kompletní dodávku grafiky pro celý web. Tedy zde slouží plný rozsah připravených wireframů.
A to opět jak v desktop verzi, tak specifické stránky pro mobily případně tablety...ať je jasná fluid logic.

Pro potřeby návrhu lze použít texty z wireframů. Vítěz si, v případě potřeby, může zažádat o finální texty.

Wireframy byly navrženy UX designérem, dali jsme do nich hodně energie a úsilí a s jejich formou jsme spokojeni. Tedy jejich rozložení a formu chceme zachovat. Avšak velikost písma, odsazení, barevnost, veikost bloků apod. je volné ke změně, dle vašeho uvážení. Naopak toto vítáme.

Od webu očekáváme přehlednost, snadnou orientaci, moderní vzdušný design. Web chceme ladit do pozitivna ale ne infantilní přehnanosti. 

Jedna stránka služeb bude designově odlišná od zbytku - Soft skills. Pro tuto část máme grafiku připravenou a je poskytnuta jako jedna z příloh (Soft Skills)
V příloze je k dispozici i logomanuál.

Fotky
Počítáme s použitím fotek z fotobanky pro dlaždice. Zde pro návrh stačí ukázky, ale prosíme o sdělení ceny a podmínek nákupu - cenu za fotky uhradíme nad rámec odměny.

Název společnosti

Slůně - svět jazyků

Cílová skupina

CS vidíme ve dvou rovinách - firemní klienti a individuální Firemní klienti - zde počítáme zaměstnance zajišťující jazykovou výuku (v ČR i zahraničí). Majitelé firem. Firmy potřebující překlady a tlumočení. Asociace. Firmy obchodující se zahraničím, reklamní/webové agentury, právnické kanceláře. Individuální - běžní lidé hledající jazykové kurzy nebo s potřebou překladu. Lidé chtějící vyjet do zahraničí.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Ideální návrh pro účely soutěže bude obsahovat Homepage + dvě stránky služeb. Web chceme mít vzdušný, lehký, pozitivně laděný, přehledný - tomuto je potřeba přizpůsobit výběr fontu, odsazení, velikosti jednotlivých logických bloku, barevnost apod. Přesto, že se jmenujeme Slůně, jsme profesionální firma s lidským přístupem a dlouhou tradicí a množstvím spokojených klientů, a toto chceme, aby bylo reflektováno v grafice.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Nechceme použití "infantilních" piktogramů ani přeplácanou grafiku. Mikrointerakce jsou vítany ale v rozumné míře.

Odkazy na řešení, která se vám líbí

https://jcl.cz

Přílohy

[29.8. 16:43]
[29.8. 16:43]
[29.8. 16:43]Výhry

22500 Kč

#1 #2 #3 #4
20000 1500 1000

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt
  • projekt na slepo

Nahraných designů: 20
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Webové stránky

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (12)

Nahrané designy: 20

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace