Redesign webu kynologického centra Aigon.cz - prodlouženo

Zadáno uživatelem Aigon v kategorii Webové stránky

Zadání projektu

Rychlý popis

Po dlouhých letech provozu potřebujeme osvěžit náš web. Je to už takový dinosaurus a změna bude třeba více než zásadní. Budeme připravovat řešení na míru. Takže se nenechávejte svazovat obsahem webu současného (www.aigon.cz).

Značka

Aigon

Popis

Práci by vám mělo usnadnit to, že máme k dispozici wireframy, na kterých se důsledně pracovalo celkem dlouhou dobu. Máme tedy o struktuře a fungování webu jasné představy a nyní nám jde zejména o pěkné grafické ztvárnění.

V příloze naleznete i naše logo, které jsme vysoutěžili zde na portálu.

Samozřejmě budeme rádi, když designéři do návrhů přinesou cokoliv svého, pokud to povede k lepší orientaci na webu a ke zvýšení uživatelské přívětivosti.

Zde máte odkaz na stažení wireframů:
http://leteckaposta.co/file/194844487.1/30728532a98d342ffef9068da5c7996f7c40370d/cs

V souboru je celkem dost stránek, ale nelekejte se. V soutěži nám stačí jen ochutnávka. Úplné dodělání bude až na vítězi. Navíc velká část stránek jsou jen varianty, na kterých se mění funkce a jen některé detaily.

CO POTŘEBUJEME ZPRACOVAT V RÁMCI SOUTĚŽE:
1) stránku 1 - jedná se o hlavní stránku

2) stránku 11 - on-line kalendář přihlášeného uživatele s rozbalenými filtry - za zmínku tam stojí, že aktuální den je tam označený červeným rámečkem. Mělo by být zřejmé, na kterou lekci je daný uživatel přihlášený (oranžový rámeček kolem lekce). Dny, které byly v minulosti, musí být zašedlé (nebo by mělo být zřejmé, že už uběhly).

3) stránku 17 - podoba on-line kalendáře v mobilní verzi. Tam je pro nás důležité, jak si poradíte s jednotlivými ovládacími prvky z hlediska orientace.

TEPRVE AŽ VÍTĚZ (V RÁMCI NABÍZENÉ ODMĚNY) ZPRACUJE ZBÝVAJÍCÍ STRÁNKY DLE WIREFRAMŮ. Zároveň počítáme s dlouhodobou spoluprací nad rámec soutěže.

V návrzích můžete pracovat s fotografickými podklady z fotobank. Prosíme o uvedení odkazů do diskuze pod návrhem i s popisem licenčních podmínek. Fotografie v případě vaší výhry koupíme nad rámec odměn v soutěži.


BLIŽŠÍ INFORMACE O NÁS:
Webové stránky chceme předělat, jelikož se chceme modernizovat a profesionalizovat. Naše konkurence často funguje v určitém "hobby módu" a dle toho vypadá i její on-line prezentace. My do této kategorie patřit nechceme. Pro naše zákazníky a instruktory chystáme i mobilní aplikaci. 

Jak si můžete na wireframech všimnout, tak je pro nás klíčovým prvkem stránek on-line kalendář. Chceme, aby se mohli naši zákaznici pohodlně hlásit na lekce (ale také se z nich v případě potřeby odhlašovat). Chceme jim usnadnit a zpříjemnit práci s našim systémem.

Dlouhou dobu jsme při přípravě wireframů bojovali s tím, jak kalendář postavit pro mobilní zařízení. V současné době je neresponzivní (https://kalendar.aigon.cz/). Na tom se nám líbí to, že uživatelé vidí i nadcházející lekce v delším časovém období. To u responzivní verze není úplně možné. Proto velmi oceníme, když bude orientace a pohyb mezi týdny a měsíci doslova "blbuvzdorná". Je pro nás klíčové, aby uměli kalendář používat i počítačově méně gramotní uživatelé. Věříme, že se nám to ve wireframech podařilo celkem zdařile vyřešit. Ale další pohled na věc se bude hodit. Takže responzivní verze kalendáře by měla být výzvou i pro vás a doporučujeme mu věnovat speciální pozornost - jakékoliv dobré nápady na jeho úrovni budou znamenat významné plusové body v rámci finálního hodnocení.

Název společnosti

Kynologické centrum Aigon s.r.o.

Obor podnikání

výcvik a výchova psů, socializace, sportovní kynologie, psí sporty, výstavy, poradenství

Cílová skupina

Majitelé psů, se zájmem o výcvik svých mazlíčků. Často cílíme i na ty, kdo mají velmi problémové pejsky, u kterých musí docházet k nápravě nevhodného až agresivního chování.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Zejména musí být přehledný a uživatelsky přívětivý. Očekáváme i responzivní verzi návrhu. Chceme vyvolávat důvěryhodnost, lidé se musí rádi vracet a objednávat si lekce. Z grafického hlediska chceme jednoduchý moderní design bez nějakých kudrlinek, který bude mít jednotný a snadno replikovatelný styl (pro případ rozšiřování webu).

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Amatérské, technicky nerealizovatelné, kopírující konkurenci.

Preferované barvy

Už jsme si za ta léta zvykli na tmavé provedení webu, takže si vlastně ani neumíme představit jiný přístup. Jsme však otevřeni nechat se přesvědčit třeba i o bílé variantě. Nutno však podotknout, že dobře zpracovaná tmavá varianta bude mít vždy trošku blíže k našim preferencím. Nebudeme vás však nějak na začátku svazovat, takže máte volnou ruku.

Přílohy

[03.11. 20:16]
[03.11. 20:16]Výhry

18500 Kč

#1 #2 #3 #4
17000 1000 500

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Zvýrazněný projekt
  • projekt na slepo

Nahraných designů: 26
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Webové stránky

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (8)

Nahrané designy: 26

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace