Redesign www.KamPoMaturite.cz

Zadáno uživatelem KamPoMaturite v kategorii Webové stránky

Zadání projektu

Rychlý popis

Provozujeme největší vzdělávací portál www.KamPoMaturite.cz, který nabízí vše k úspěšné maturitě a přijímacím zkouškám na vysoké a střední školy. Knihy, kurzy, online testy, články, poradenství a adresáře škol.

Protože máme strašně moc informací a hodně projektů, tak se snažíme pořád o nějaké zjednodušení a zvětšení přehlednosti v produktech, tak aby lidé vše našli, co potřebují a zároveň nakupovali jednotlivé produkty. 

Cílem tohoto redesignu má být zjednodušení, zvětšení přehlednosti a nové logické uspořádaní, tak aby se každý návštěvník jednoduše orientoval na stránkách a na pár kliknutí se dostal do sekci, které ho zajímají.

Značka

Nové KamPoMaturite.cz

Popis

20 let je naše heslo, že u nás studenti a rodiče najdou vše k maturitě a přijímacím zkouškám na vysoké a střední školy. Nabízíme jim přípravné kurzy, učebnice, testy minulých let, adresáře škol, seminárky, články, ebooky a aktuality ze vzdělávání. 

Cílem je, aby rodič či student našel vše na jednom místě a my plně uspokojili jeho potřebu k dobré přípravě na maturitu a přijímačky at už dobrými články, tak produkty, které mu pomůžou.

Chceme, aby na první pohled pochopil, co všechno máme v nabídce a dobře se orientoval a pohyboval po stránce, prostě aby věděl, kde co je a neztrácel se.

Název společnosti

AMOS KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Obor podnikání

vzdělávání

Cílová skupina

Cílová skupina jsou maturanti a jejich rodiče, kteří objednávají pomůcky na zvládnutí maturity nebo přijímacích zkoušek nebo hledají informace o přijímacím řízení, školách atd.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Kritické zhodnocení současného stavu Grafický návrh úvodní stránky a hlavních podstránek - s uvedením, co je vylepšeno a proč Pokud bude třeba grafice přizpůsobit logo jsme ochotni i změnit logo kampomaturite.cz, které je relativně dlouhé. Všechny reklamní plochy na současném webu, musíme zachovat, protože web z nich žije a musí je i nadále nabízet, tedy leaderboard a reklamy vpravo.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Neradi bychom nějaké revoluční grafické návrhy, jde nám hlavně o uživatelsky příjemné a logické uspořádání. Jsme přeci jen velký informační portál a musíme všechny informace nějak rozdělit a nabídnout uživatelům.

Odkazy na řešení, která se vám líbí

www.invia.cz, www.tutor.cz, www.scio.cz,

Odkazy na řešení, která se vám nelíbí

www.sokrates.cz

Preferované barvy

modrou nebo barvy ze současného loga, pokud se nebude měnit

Přílohy

[11.6. 12:12]
[11.6. 20:08]Výhry

15000 Kč

#1 #2 #3 #4
9999 3001 2000

Stav

Hodnocení

  • Garantovaný projekt
  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 0
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Webové stránky

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (8)

Nahrané designy: 0

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace