Reklamní A4 do magazínu ČSA

Zadáno uživatelem andrlova78 v kategorii Tiskoviny a letáky

Zadání projektu

Rychlý popis

Dobrý den, jsme cestovní kancelář specializovaná na Latinskou Ameriku - cesty na míru, poznávačky, aktivní dovolená a poptáváme grafické zpracování reklamní A4 do magazínu ČSA.

Popis

Naše CK prodává zájezdy pouze do Latinské Ameriky, na míru, aktivní poznávací cesty. Našimi klienty jsou převážně náročnější lidé, kteří rádi zaplatí za jistotu a za organizaci všech detailů, cestují především individuálně, nikoli ve skupinách. 

V příloze zasíláme naše Logo, které prosím nějak dobře umístit + v pdf naprosto hrubou představu jak by mohla reklamní stránka vypadat = každopádně jsme otevřeni jakémukoli návrhu.

Z toho co navrhujeme bychom rádi zachovali navržený text, ale i ten je možno později upravit, zkrátit apod.

Není stěžejní rozvržení fotek, ani to zda u velké fotky budou pod ní 2 menší nebo 3 menší, nebo zda fotky a text budou rozvrženy úplně jinak.

Níže zasílám link na fotky, aby bylo popř.s čím pracovat.

https://we.tl/fgkg0ZVrSj


Název společnosti

Reina Travel s.r.o.

Obor podnikání

Cestovní kancelář

Cílová skupina

Muži i ženy 40+, majitele firem, manazeri / vyssi a vyssi stredni trida, celkove movitejsi osoby, kteri si radi zaplati jistotu sve cesty a cas traveny organizaci exotickeho zajezdu, zaroven necestuji s masovymi skupinami beznych CK, ale spise na miru.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Grafika, která bude odpovídat úrovni magazínu ČSA /níže odkaz na magazín k prolistování/ + bude odpovídat i úrovní našich klientů. Rádi bychom, aby naše reklamní A4 řekněme trochu "splynula" s formátem magazínu = např.udělat podobně linku nahoře na stránce, využít podobného fontu písma - tak aby to působilo trochu jako PR článek, nikoli typická reklama na první pohled.

Odkazy na řešení, která se vám líbí

v odkazu magazínu, který zasílám je to např reklama na PSN okolo stránky cca 54 - LUXURY GUIDE EXCLUSIVELY FOR CZECH AIRLINES https://issuu.com/tomdesign/docs/18_luxury_csa_04_2016

Preferované barvy

Preference bílé pozadí

Přílohy

[30.1. 13:50]
[01.6. 16:35]
[01.6. 16:35]Výhry

2300 Kč

#1 #2 #3 #4
2000 200 100

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 39
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Tiskoviny a letáky

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (6)

Nahrané designy: 39

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace