THE PRESENT - tu a teraz

Zadáno uživatelem Vahram v kategorii Produktové obaly

Zadání projektu

Rychlý popis

Pro náš nově založený e-shop jsme si na TopDesigner.cz nechali vytvořit logo. Nyní bychom ho rádi rozšířili o některé prvky firemní identity.

Značka

THE PRESENT

Popis

Náš e-shop svým názvem odkazuje jak na slovo "dárek", tak zároveň i na "přítomnost". Budeme na něm prodávat dárky v podobě různých originálních, převážně ručně vyrobených autorských šperků, či jiných uměleckých předmětů.

Náhledy loga z předešlé soutěže máte v přílohách (Logo_Obrazok.png a THE PRESENT zaskatulkovany_hneda_embros.png). Tam už je nějaká identita naznačena. Můžete na ni navázat, modifikovat ji, nebo úplně změnit. Jediným pevným prvkem samozřejmě musí být logo samotné.

Identitu, kterou nyní hledáme, lze dobře prezentovat například na obalových materiálech, do kterých budou produkty uloženy. Bude se jednat o krabičky, které budou fyzicky podobné tomu, co naleznete v další příloze (Baliace materialy.docx). Jsou to příklady, které jsme našli na internetu, nicméně s žádným z nich nejsme plně spokojeni takovým způsobem, abychom řekli - "Přesně takto to chceme". Na konci dokumentu je též vzor šperků, které budeme prodávat.

Nyní nám až tak nejde o nějaké konkrétní fyzické zpracování krabičky z vaší strany (nicméně bychom uvítali, pokud si troufnete něco vymodelovat a budete mít zajímavý nápad - to velmi uvítáme a může to být rozhodující kritérium při posuzování návrhů). Každopádně předmětem soutěže nejsou finální podklady pro výrobu - chceme jen vizualizace. V tuto chvíli je pro nás zásadní zejména barevnost, umístění loga a případných dalších doprovodných grafických prvků - z toho se budou jednotlivé a konkrétní prvky identity odvozovat.

Rozměry, které vám budeme ke krabičkám níže uvádět, nejsou úplně zásadní, důležité jsou spíše poměry stran.

 

CO POŽADUJEME OD DESIGNÉRŮ V RÁMCI SOUTĚŽE:

Nechceme vás příliš zatěžovat kvantem požadovaných prací jen pro samotnou účast. Pro výběr vítěze nám bude stačit vytvořit:

1) Krabičku na 2-3 šperky (např. delší náušnice, náhrdelník, prsten), rozměr 14 cm x 8 cm x 4 cm (delší náhrdelník je znázorněný v rámci již zmíněného dokumentu Baliace materialy.docx)

2) Design plátěného pytlíku (podobný jako v příloze vrecusko.jpg)

3) Design dárkové poukázky - text: "Darčeková poukážka na nákup v THE PRESENT v hodnote _____.  Komu____. Venuje _______. Špeciálny kód opravňujúci na nákup v uvedenej hodnote".

V rámci nahraných návrhů uvítáme i návrhy vnitřek obalu (tedy materiálu), popřípadě i systému stabilizace (úchytek) šperků a sošek, aby se v krabici nehýbaly při přepravě. To vše stačí i formou komentáře pod návrhem.

 

CO POŽADUJEME OD VÍTĚZE SOUTĚŽE:

Vítězný designér nám bude muset dodat následující prvky identity v obdobném stylu:

1)    Krabičku na prsten s rozměrem 5 cm x 5 cm x 4 cm

2)    Krabičku na jeden-dva šperky s rozměry cca 10 cm x 10 cm x 4 cm

3)    Krabičku na celý set šperků (náušnice, náhrdelník, resp. řetízek s přívěskem, prsten, náramek) - rozměr 27 cm x 15 cm x 4 cm

4)    Krabici na sošky, která je největší, rozměry 30 cm x 20 cm x 15 cm

5)    Podoba tašky, nálepky, jemného balícího papíru, vizitku, visačku na produkty.

Dodatečný popis

[02.2. 19:55]

Pridali sme do príloh projektu nápad na darčekovú poukážku. Z vonkajšej strany, by svetlé logo mohlo byť  na tmavom obale a vnútri naopak - svetlý podklad s tmavým logom, ktoré by aj po otvorení poukazu zostalo na tom istom mieste (len tentokrát z vnútornej strany). 

Vnútorné logo, by mohlo byť vyhotovené aj vodotlačou. Alebo logo tmavšou farbou na svetlom podklade, a všade naokolo (po celom priestore) jemné, slabšie viditeľné logá vodotlačou. 

Vrecúško (pytlík), ktoré je tiež súčasťou príloh, by mohlo byť \"zasypané\" drobnými logami, ktoré by z diaľky vyzerali ako bodky. 

To sú len nezáväzné nápady ako niečím ozvláštniť obaly. V žiadnom prípade ale to nesmie vyzerať gýčovo, skôr elegantne a honosne. 


Název společnosti

THE PRESENT s.r.o.

Obor podnikání

E-shop

Cílová skupina

Solventnější zákazníci a lidé, kteří se nespokojí s obyčejným dárkem a hledají přidanou hodnotu, či originalitu.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Měl by vycházet z filozofie firmy - výjimečnost, exkluzivita, jedinečnost, elegance a originalita. To všechno v moderním a zároveň jednoduchém a praktickém provedení. Prosím zakomponovat všude logo, které všechny uvedené kritéria plní a je ve stylu "out of the box"

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Přeumělkované, přepálené, přespekulované a barevně nesladěné, disharmonické.

Preferované barvy

V příloze jsou některá zajímavá barevná řešení našeho loga a pozadí, kterými se dá inspirovat. Připojil jsem i nevybranou alternativu loga (THE PRESENT zaskatulkovany_hneda_embros.png) a to kvůli ilustraci hnědé barvy s embrosovaným logem na kůži či její imitaci. Takto by mohla například vypadat vnější strana krabice. Vnitřek by mohla zdobit látka atlasového typu pastelovo-meruňkové barvy s vytisknutým logem. Anebo úplně něco jiného o mnoho lepšího.

Přílohy

[02.2. 15:59]
[02.2. 15:59]
[02.2. 15:59]
[02.2. 15:59]
[02.2. 16:00]
[02.2. 19:19]
[05.2. 7:58]Výhry

10949 Kč

#1 #2 #3 #4
9999 600 350

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt
  • projekt na slepo

Nahraných designů: 7
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Produktové obaly

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (2)

Nahrané designy: 7

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace