Vektorová grafika

Zadáno uživatelem Skernex23 v kategorii Ostatní design

Zadání projektu

Rychlý popis

12 obrázků ve vektorové grafice podle jednoduché předlohy

Značka

Cannabis

Popis

Našel jsem tyto obrázky na stránce, kde si je nemůžete trvale koupit. A hodně se mi líbí. Jsou tam sice nějaké možnosti, jak Američany požádat o autorská práva, ale celkově tomu nerozumím a ty jejich podmínky jsou vhodné leda tak pro právníka. Proto zkouším zadat poptávku tady, třeba to někoho bude bavit a přivydělá si před Vánoci.

Chtěl bych tyto obrázky koupit ve vektorové grafice. Abych si je dál mohl upravit podle svých potřeb. Třeba zprůhlednit pozadí, přepsat texty, změnit barvy, zvětšit zmenšit atd. Chtěl bych, aby se obrázky co nejvíce podobaly předloze a abych je měl možnost použít jakkoliv podle svých potřeb.

Obor podnikání

nákup a prodej

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Co nejblíže předloze, avšak bez kolize s autorskými právy. Nejraději bych koupil přímo ten originál, ale nejde to. Bílé písmo by mělo být černě ohraničené aby bylo vidět, i pokud by se obrázek umísťoval na bílý podklad. Kupříkladu zvětšit a natisknout na tričko. Myslím, že takové tričko by bylo hodně cool. Místo Bong by v jednom obrázku klidně mohlo být CBD.

Preferované barvy

černá, bílá, oranžová, zelená

Přílohy

[09.11. 21:01]Výhry

1832 Kč

#1 #2 #3 #4
1532 200 100

Stav

Ukončeno

  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 7
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Ostatní design

Platební metody

Vítězná cena (y) bude odeslána přímo vám vystavovatelem projektu pomocí jedné z následujících metod podle vašeho výběru:

Přejít na komentáře (3)

Nahrané designy: 7

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace