Volby 2013

Zadáno uživatelem TopDesignerCZ v kategorii Ostatní design

Zadání projektu

Rychlý popis

TopDesigner.cz pro vás připravil speciální soutěž, jejímž cílem bude trošku se pobavit. A zjistit, čeho už je naše komunita schopná.

Popis

25. a 26. října 2013 se konají volby do Poslanecké sněmovny ČR. Opět nás čeká smršť slibů, vzájemných útoků a kontroverzí. Chceme toto období reflektovat, aniž bychom nějak zvlášť vystupovali z řady a zbytečně neprovokovali. Víme, že někteří z vás mají politiky plné zuby, přesto věříme, že pokud se to pojme v odlehčené formě, tak další znechucení nevyvoláme.

Vy, jako designéři, jste schopni názory vyjadřovat v zajímavé a často ve velmi vtipné formě. Máte tu moc i do jisté míry ovlivnit názory svého okolí, tak toho využijte!

Co je tedy předmětem této soutěže?
Navrhněte komiks, parodii, fotomontáž, plakát, ilustraci, kreslený vtip – forma je zcela na vás. Jedinou podmínkou je, že se práce musí týkat nadcházejících voleb. Je jedno, jestli se bude design týkat nějaké konkrétní osoby, politické strany, události nebo jednotlivých slibů. Můžete například vyjádřit i svoji nespokojenost s politickým prostředím jako celkem.

Rozhodujícím kritériem bude nápaditost, trefnost a vtipnost.

Určitě nechceme, aby výsledkem byly nějaké vyhraněné politické diskuze, střety a nevraživost.

Jak bude probíhat hodnocení?
Po ukončení soutěže náš tým z TopDesigneru (jsme 4) vybere vítězné návrhy, o kterých si bude myslet, že jsou nejtrefnější a nejvtipnější. Samozřejmě budeme získávat názory i z našeho okolí, aby byl výběr objektivnější. Nebudeme hodnotit z hlediska politické orientace.

Vzhledem k tomu, že soutěž bude na velmi zajímavé téma, tak budeme nejlepší návrhy (i nevýherní) postupně nahrávat na naše FB stránky (na www.facebook.com/topdesignercz - přidejte se, pokud s námi stále na facebooku nejste!), aby se vaše vtipné práce mohly dále šířit, mohli jste se o ně podělit a upozornit na své názory. Pro účast v této soutěži jsou tedy stanoveny Zvláštní podmínky (dostupné na http://www.topdesigner.cz/podminky-volby-2013.html), které vstupem do soutěže každý designér potvrzuje.

Co touto soutěží sledujeme?
Výsledkem by opravdu mělo být, jak jsme již předeslali, pobavení. Už jsme celkem velkou komunitou designérů a otevírá se nám možnost trošku se společně angažovat a být vidět. Chceme vám dát šanci vyjádřit své názory i touto cestou. Hodnocení soutěže bude v době vrcholící kampaně, kdy budou všichni už různými zprávami znechucení. A trocha té ironie a nadhledu nikomu neuškodí – bude to opět něco jiného. Třeba vaše tvorba někoho zaujme a otevře se vám cesta k zajímavým zakázkám a novým zákazníkům.

Přejeme tedy hodně štěstí a nápadů!

Cílová skupina

Každý, kdo alespoň trošku sleduje politiku.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Vtipné, trefné, s jasnou myšlenkou, dobře pochopitelné. Z hlediska grafického zpracování by design měl být především dobře čitelný. Dejte si pozor na autorství u použitých podkladů (např. u fotografií).

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Příliš útočné, eticky nevhodné nebo dokonce hraničící se zákonem (rasistické).


Výhry

4000 Kč

#1 #2 #3 #4
2500 1000 500

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 40
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Ostatní design

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (14)

Nahrané designy: 40

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace