Zefina

Zadáno uživatelem zefina v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Název Zefina je složenina ZElená pro Vaše FINAnce.

Značka

Zefina

Popis

Firma navazuje na naše dosud menší podnikání jako OSVČ (IT služby) nebo zatím menší projekty v oblasti finančních služeb a pronájmů - tím chceme vysvětlit její prozatímní oborovou rozpolcenost. Představa je, že v případě úspěchu firmy dojde k rozdělení na více firem s daným oborem - např. "Zefina Finanace" nebo "Zefina Reality". Firma se jmenuje Zefina Praha s.r.o. ale logo by mělo být hlavně pro značku Zefina, případně by mělo být použitelné v této kratší verzi. Naše očekávání je tedy například velký dvojbarevný hlavní text Zefina s malým textem Praha drobným písmem s velkými mezerami pod hlavním textem Zefina, přičemž v budoucnu by bylo možné text Praha nahradit textem FINANACE, REALITY atd. Samozřejmě vše s použítím malého grafického prvku z "morseovky" z vizitky v příloze.

Pro naší realitní a drobnou developerskou činnost potěší návrh s hlavní nosnou "morseovkou" (viz. vizitka) s vložením navrhovaného loga na auto (dodávka a/nebo pickup) bílé barvy.

Dodatečný popis

Název společnosti

Zefina Praha s.r.o.

Obor podnikání

Finanční služby, poskytování spotřebitelských úvěrů, IT služby, pronájmy vlastních nemovitostí

Cílová skupina

Finanční služby - zájemci o spotřebitelský úvěr; IT služby - obecně střední firmy; Reality - koncoví nájemci (uživatelé bytů a malých kanceláří v ČR)

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Ideální návrh je takový, který bude zapadat do vizitky v příloze a který půjde "přepsat do textu" Ideální návrh bude tedy obsahovat část "morseovky" z vizitky (malý jednoduchý obrázek v logu), bude používat dvě zelené barvy (jinou text "Ze" a jinou text "fina") a půjde přepsat na textový - např .: Zefina nebo _: Zefina atd. Ale třeba mě překvapíte ....

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Nezelené :) příliš barevné a složité

Preferované barvy

ZELENOU

Přílohy

[01.4. 20:35]Výhry

2990 Kč

#1 #2 #3 #4
2540 300 150

Stav

Ukončeno

  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 83
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Vítězná cena (y) bude odeslána přímo vám vystavovatelem projektu pomocí jedné z následujících metod podle vašeho výběru:

Přejít na komentáře (0)

Nahrané designy: 83

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace