chcichuvu.cz

Zadáno uživatelem ondrejgalik v kategorii Webové stránky

Zadání projektu

Rychlý popis

Poptávám design pro nový web chcichuvu.cz zaměřený na zprostředkování hlídání dětí. Modelem je podobný jako je topdesigner, nebo poptávkové weby (epoptavka a spol), který podporuje dvě role - rodiče hledající hlídání a chůvy hledající práci.

Návrh by měl obsahovat dvě stránky, homepage a profil chůvy.

V případě spokojenosti s výsledkem počítáme s další spolupráci na zbytku webu, rozšířeních a dalších variantách webu pro jiné služby (úklid, péči o seniory atd.)

Značka

chcichuvu.cz

Popis

Projekt je již ve velmi ranné fázi dostupný na adrese http://chcichuvu.cz. Stávající design je pouze amatérský pokus o design webu, má naznačit možné směřování, ale nebráním se jinému designu (jako např. hlidacky.cz, jedna jednoduchá poutavá úvodní stránka a detaily až dál a podobně). Textace a wireframe je použitelný, není zafixovaný a můžete s ním pracovat.
Na webu momentálně chybí část "Poslední poptávky", tu bych chtěl taky zakomponovat do návrhu. Náhled posledních poptávek by měl vypadat jako seznam poptávek, s obličejem rodiče (z facebooku), ikonkami které naznačují počet dětí, holku vs kluka a věk, místo hlídání  (adresu), čas do vypršení poptávky, termín hlídání (např. "každý čtvrtek 12:00-16:00), část textu poptávky.

Odznáčky v originálním návrhu bych chtěl nahradit tematickými ikonami ("ověřené informace", "pojištění", "kurz první pomoci"). Veškeré použité ikonky by měly být spíše jednoduché.

Cílem návrhu homepage je rychlé pochopení služby a dovedení uživatele k zadání poptávky. Celý koncept by měl být pojatý jednoduše a spíše s důrazem na detail (to co zrovna chybí stávající verzi webu). Současný návrh dále nedostatečně vizuálně naviguje chůvy k registraci.

V případě používání tlačítek a jiných prvků je výchozí technologie rozhraní Bootstrap, preferuii tedy využití stylu prvků tohoto frameworku.

Výstup požaduji jako bitmapovou grafiku v PSD.

Dodatečný popis

[23.5. 13:31]

Přidáno více možných fotek.


Název společnosti

chcichuvu.cz

Obor podnikání

Portál pro zprostředkování hlídání dětí

Cílová skupina

rodiče malých dětí 23-35 let, chůvy, studentky, maminky na mateřské

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

moderní web na první pohled profesionálního vzhledu, základním kamenem je jednoduchost, srozumitelnost, přehlednost, důraz na důvěru, autentičnost webu (z toho důvodu požaduji využití přiložených foto dětí), PŘÍVĚTIVOST, propracovanost by měla být spíš v detailu než v extravaganci, měl by podvědomě dát najevo pečlivou práci při návrhu, líbí se mi prvky které vypadají jako kreslené, dodávají dojem autenticity a lidskosti

Jaké návrhy byste neradi dostali?

příliš chladné, firemní, technické, "Apple" styl je už příliš, ani dětské, natož infantilní... cílová skupina jsou primárně rodiče, dále příliš klasická, působící dojmem 10 let starým

Odkazy na řešení, která se vám líbí

hlidacky.cz, airbnb.com, http://www.topdesigner.cz/contest/view-design/26844.html, http://www.topdesigner.cz/contest/view-design/18263.html, https://www.zaarly.com/

Odkazy na řešení, která se vám nelíbí

http://www.topdesigner.cz/contest/view-design/26207.html,

Preferované barvy

bílá, dále obecně spíše přechodové barvy, modrá-tyrkysová (podtrhuje důvěryhodnost), šedá, ale jsem otevřený vlastní invenci

Přílohy

[17.5. 22:33]
[17.5. 22:33]
[17.5. 22:33]
[23.5. 13:32]
[25.5. 14:12]Výhry

7100 Kč

#1 #2 #3 #4
6200 600 300

Stav

Ukončeno

  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 13
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Webové stránky

Platební metody

Vítězná cena (y) bude odeslána přímo vám vystavovatelem projektu pomocí jedné z následujících metod podle vašeho výběru:

Přejít na komentáře (28)

Nahrané designy: 13

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace