létející pivovar Chmeloun

Zadáno uživatelem Chmeloun v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Dobrý den,
poptávám výrobu logo pro létající minipivovar. Již 4 rok provozujeme Pivotéku U Chameleona, kde je hlavní odbyt. Provo vznikl nápad odělit značku piva, kterou vaříme - Chmeloun.
Logo se bude využít na veškerou propagaci značky. Sudy, tácky, sklo, kelímky, etikety lahví, darkové tašky, reklamní oblečení. apod. Např. na etikety se bude grafika ještě doplňovat o další informace a ještě barevně měnit, takže s vítězem soutěže bych rád navázal dlouhodobější spolupráci.
Představa je spojení těla chameleona a šištice chmele + nápis (pivovar) Chmeloun + okolní ozdoby. Svoji načrtnutou představu přidívám do příloh + geometriký tvar chamíky pro představu. Chtěl bych spíše jednoduché logo, geometrických tvarů, ale možná se i necham překvapit Vámi navrženým stylem. V příloze také přikládám logo pivovaru Krkonošský medvěd, který je mi stylem nejbližší.
Přilohy berte jen jako mou představu bez grafických znalostí a zkušenstí.
Případně budu postupaně reagovat na návrhy, nápady, úpravy.

Značka

Chmeloun

Popis


Dodatečný popis

[31.7. 21:20]

V průběhu soutěže přichází ještě jeden nápad a to využít přední perspektivu chameleonní hlavy, zepředu s zpracováním sistice chmele. Viděl bych to spíš jako možnot odlišit jednotlive série piva. Jelikož chci s vítězem spolupravovat dlouhodoběji. Je možnost zpracovat i tento motiv. V příloze načrtek. 


Název společnosti

Pivovar Chmeloun

Obor podnikání

létající pivovar, pivotéka s řemeslným pivem

Cílová skupina

zájemci o craftové, řemeslné pivo, zákaznicí pivoték

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Jednoduché, geometrické, kreativní. Do budoucna možná, barevně upravitelné. Představa je spojení těla chameleona a šištice chmele + nápis (pivovar) Chmeloun + případné pivovarské ozdoby. Svoji načrtnutou představu přidívám do příloh + geometriký tvar chamíky pro představu. Chtěl bych spíše jednoduché logo, geometrických tvarů, ale možná se i necham překvapit Vámi navrženým stylem. V příloze také přikládám logo pivovaru Krkonošský medvěd, který je mi stylem nejbližší. Přilohy berte jen jako mou představu bez grafických znalostí a zkušenstí. Případně budu postupaně reagovat na návrhy, nápady, úpravy.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Složité, něco jako cartoon logo, malované...

Přílohy

[29.7. 7:46]
[29.7. 7:46]
[29.7. 7:46]
[31.7. 21:20]Výhry

4100 Kč

#1 #2 #3 #4
3500 400 200

Stav

Otevřeno

  • Garantovaný projekt
  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 23
Ukončení projektu: 3 dnů 20:39:02

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (1)

Nahrané designy: 23

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace